Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online hogy lehetne penzt...

Online hogy lehetne penzt keresni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?


Mi pl most keresünk va-t az egyik vezetőnk mellé 100% home office-ra. Közgazdász végzettség + fluent english szükséges csak hozzá, minden másra betanítunk.

Br. 350, napi 6 óra.

2020. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem a kérdező nem dolgozni szeretne, hanem pénzt keresni! :-)))


Valami online szélhámossággal...

2020. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Otthonról a VA egy nagyon jó kis álláslehetőség.


Igaz én még a vészhelyzet előtt kezdtem szimpla kipróbálásból és szabadidő elütésének céljából, de végülis ez lett a munkám most.


Egy worldwide, több mint 40 országban jelenlévő (egyébként amerikai) cég magyar ágánál vagyok a CEO virtuális asszisztense, teljesen home office-ban, az interjú is csak skype-on történt.

Ez a cég tiszteletben tartja, hogy asszisztens vagyok, nem mindenes.

Az én dolgom a CEO napi munkájának segítése. E-mailekkel foglalkozni (meg is válaszolni önmagamtól, ergo döntenem is kell, például ha egy új partnernek nem tetszenek a számok az elküldött szerződésben, akkor én küldök új ajánlatot, vagy köszönöm meg az eddigieket, majd a CEO-val csak közlöm az információt, hogy mit léptem), időbeosztást intézni és betartatni (egyeztetni mindenkivel a helyet(akár foglalni) és időpontot, és jelezni előtte a CEO-nak), ellenőrizni mindent mielőtt elé kerülne (az irodában semmi sem megy kézről kézre, mindenkinek először az én e-mailemre kell elküldeni a dolgokat(akármit), én pedig visszadobhatom, mert csak tökéleteset rakok a CEO elé).

Természetesen én is csinálok különböző kimutatásokat. Ha valaki kér egy CFR-t (így, mozaikszóval) azt megütöm, de ha kér egy cash flow reportot, avagy pénzmozgási jelentést, akkor tökéletesen megcsinálom.

Ne használjanak közgazdasági szakkifejezéseket, hanem mondják el konyhanyelven mit akarnak látni a táblázatban/reportban/tervezetben stb., és megcsinálom tökéletesre.


Naponta (hétfőtől-péntekig) igazából nem több, mint 3-4 óra munka. Nettó 10$/h a bérem, ez 880$ (22 munkanap*4 óra) egy hónapban, ami nagyjából 280000 HUF (árfolyam függvénye).


Egy semmilyen érettségim van (irodalom, nyelvtan, angol, matek, töri, infó, semmi sem emelt).

Angolból csak azért nem tettem nyelvvizsgát mert suli végén még pénzem, utána időm nem volt rá. A tudásom C1-es.


22/F

2020. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csgozol és kapod a 8 euros prizma 2 ládákat

Ui: nem éri meg kulcsot venni mert ugyis kéket droppol :)

2020. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!