Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ez így marad többen halnak...

Ha ez így marad többen halnak majd éhen meg mint a virusban?

Figyelt kérdés

Itt az átlag vagy inkább átlag alatti színvonalon élőkre gondolok,sajnos én sem engedhetek meg magamnak ennyi hónap kiesést,mert akkor utcára kerülnénk.

Igyis nagyon meg kell húzni magunkat.

Próbálom azzal nyugtatni magam másoknak is Rossz sőt van akinek rosszabb.Már nem bírom 😞



2020. márc. 31. 07:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2020. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

1 ,indok ?miert gondolod így?

Vagy ennyi ember milliomos ? Mert nem úgy tűnik

2020. márc. 31. 07:46
 3/36 anonim ***** válasza:
58%
Csak addig, amíg a kormányok a józan eszüket elő nem veszik.
2020. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is rengeteg ember fog meghalni a következő válságban is. Sokan pedig éhezni fognak, másoknak derékba törik a karrierjük, feleslegessé válik, hogy tanultak, küzdöttek.



2008 után is hosszú sorok álltak a munkaügyik előtt, a munkáltatók visszaéltek azzal, hogy minden egyes munkavállalójuk helyére lenne 300 másik jelentkező. Ezért sokszor hajcsárként viselkedtek, szörnyű légkört teremtettek.



Olyan a világon rég volt (talán nem volt?), hogy a gazdaság leállt volna 4 hónapra.

Cudar világ jön...

2020. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%

Amíg a dohányboltoknál már kora reggel jönnek-mennek, ebből nekem nagyon nem úgy tűnik mint akiknél bármi gond lenne.

Akinek vissza kell vennie nagyon helyes mert azt jelenti hogy erején felül költött eddigi életében, egy szaros átlag fizetésből élőnek mi szüksége van 15-25 ezres illatszerre?

2020. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltetlenul neked cimzem, hanem ugy a nagy atlagnak: leszokni a cigirol = + 25 ezer egy honapban, leszokni az alkoholrol = + 20 ezer egy honapban ---> tessek, varazsoltam 45 ezer forintot nektek.
2020. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
84%
Többen halnak meg más krónikus betegségben, mivel leszarják őket a klinikákon
2020. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
15%
Most jelent majd be a kormány jövő héten új gazdaságvédelmi intézkedést, az majd segít az embereken! Ne aggódj! Sokat szidják ezt a kormányt, de mnden rossz helyzetben kitalált valamit. 2008-as válság után is rendet tudott tenni, pedig az sokkal rosszabb volt
2020. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Csakhogy olyanoknak is gondja lesz, aki nem dohányzik, nem iszik, vagy csak haverokkal havi egyszer, max kétszer, illatszerből 1000 Ft alattit használ, új ruhát keveset vesz és azt is olcsón, sokszor magára főz stb.
2020. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Sajnos Igen 😞 nem iszunk nem dohányzunk ,autónk van de az munkába járáshoz szükséges.

Nemtudom el vagyok keseredve pedig nem vagyunk tanulatlan lusta emberek,két szakmám van , páromnak is szakma,jogosítványok

Gépkezelői. Ha nem is szószerint éhen,de nagy bukó lesz nekünk is....

Meg a lakáshitel is ottvan ...és ha Nemtudom fizetni akkor albérletet sem tudok....rengeteg ember van ilyen helyzetben.

2020. márc. 31. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!