Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki rugtak egy csomó embert a...

Ki rugtak egy csomó embert a munkahelyről mit tegyek?

Figyelt kérdés

100 embert több éves dolgozókat rugtak ki a meló helyről.

engem is nagyon meg vágtak msot ezzel mivel napról napra élek és nincs félre tett pénzem.Ebben a vírus helyzetben minden befele zár nem hogy embereket vegyen fel.

Állás keresési járadék ami 3 hónapig jár azt meg a le dolgozott 1 év után adják ha jól tudom nekem itt meg sajna csak 5 hónapom volt.(előző munka helyem után tavaly februárban meg igényeltem)

Esetleg tudok valamit igényelni a munkaügytől ? Esetleg a helyzetre való tekintettel nem vezettek be valami véssz jutattást vagy valamit akit a cég el küld mert nem cska nálunk van ez.



2020. márc. 31. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Áruházba árufeltöltőnek el tudsz menni.
2020. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

#maraggyotthon

megmondta a győrfipalyi

mit nem értesz!!??..!!4

2020. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki nem mehet árufeltöltőnek. 1-2 hónap, és drasztikusan visszaesik a boltok forgalma is.
2020. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell mindenkinek árufeltöltőnek menni. Csak a kérdezőnek.


Mindig mindenki csak saját maga miatt aggódjon.


Ez pont ugyanolyan nyomi kifogás, mint amikor valaki azzal indokolja, hogy nem csinál semmit, hogy "nem lehet mindenki gazdag", meg "nem lehet mindenki főnök" és hasonlók. Ne mindenkivel foglalkozz, csak saját magaddal. Neked kell megváltozni, neked kell a saját életeden javítani. Te csak saját magad miatt aggódj.

2020. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!