Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg 0 Ft...

Hogy oldanátok meg 0 Ft bevételből a megélhetéseteket?

Figyelt kérdés
A munkanélküli járadékom a héten lejárt. Krónikus szívbeteg vagyok (infarktusom volt), nem dolgozhatok. FHT nem jár, mert a párom minimálbért kap. Havi gyógyszereim 15 ezer Ft + a TB 7710 Ft.
2020. ápr. 1. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én kéregetnék, bár most azt sem.
2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Otthoni melo sem jatszik?
2020. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amihez értek, azt nem lehet otthonról végezni.
2020. ápr. 1. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Felkészültem volna arra, hogy lejár a munkanélküli, és kitanultam volna valamit pl.: online marketing, webfejlesztés, de akár távoli asszisztencia - sőt akar főzhetsz, és házhoz is szállíthatsz HO-ban levő embereknek.


Végtelen a lehetőségek tárháza, ha az ember tényleg akar dolgozni

2020. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Megoldás:

Ne érdekeljen, hogy "nem dolgozhatsz".

Dolgoznod kell, mert különben véged. Akkor meg mit számít bármi. Így is-úgy is véged, akkot legalávv próbálj valamit tenni ellene.

Sétálj ki az utcára és az első ígéretes munkáltatónál (lehetőleg McDonalds, Burger King, Pizza Hut vagy hasonló legyen, ne valami albán vendégmunkás) jelentsd be az üzletükben, hogy: dolgozni akarok most azonnal mert éhen halok, mit tudnak ajánlani?

Ha semmit és elhajtanak, menj a következő üzletükbe és kérdrzd meg ugyanezt, Budapesten van egy pár mindegyikből. De vidéken is próbálkozhatsz hasonlókkal.


Mivel amúgy éhenhalsz, veszteni valód: nulla.


Bonus 1: azt mondod, van párod, jó lenne, ha ő se minimálbért keresne. Erre is gyúrjatok.


Bonus 2: nézz utána, hol van ingyenkonyha, ételosztás. Ott kell állni minden nap amikor van és hazavinni amit adnak! Aztán azt úgy kezelni, hogy négy napra van, nem egyre, beosztani!


+ gondolkozz úgy mint a Terminator filmekben mondják. Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed.


Ostt' egy kalappal!

2020. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Infarktussal már miért ne dolgozhatna az ember? Semmi bajod nem lesz tőle
2020. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 Gondolom a fizikai, hajtos melok nem ajanlottak, mashoz meg nem ert. Egyebkent en is azt javaslom, hogy tanulj meg valamit, ha mar ugyis otthon vagy, egy nyelvet pl gyakorlatilag nulla forintbol megtanul az ember ma mar az internet segitsegevel, ha hajlando ra, aztan el lehet menni customer supportra meg ilyenek. Ulni lehet a gep elott. Jo nyelvet kell valasztani, valami ritkat, pl a kornyezo orszagok nyelveivel siman elvagy, egy rakas olyan hirdetest latok, hogy cseh, roman, lengyel stb nyelvet beszelo kollegat keresnek irodai melora.
2020. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#4. 58 éves korommal, és krónikus szívbetegségemmel a legveszélyeztetebb csoporthoz tartozom. Még a kijárás sem javasolt.
2020. ápr. 2. 10:12
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: Eddig sem volt ajánlott: 12 órás műszak, 2 és 3 műszak, éjszakai munkavégzés. Felénk eddig is csak ilyenek voltak, most meg már ilyenek sem. Egy állásra (ha véletlenül lenne )lecsapnak vagy 100-an. Nem valószínű, hogy pont egy 58 éves szívbeteg, nem terhelhető emberre essen a választás.

Ez nem Terminátor film, ez a szomorú valóság.

2020. ápr. 2. 10:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo.

Merre laksz aznorszagban?

Bar barhol is laksz ugyanaz.

Kezzd el osszeszedni( mikor kimehetsz) amit talalsz az utcan. Penz, femek, tegla... ha kerteshazban laksz pl aznosszeszedett teglat hirdesd meg a neten az ingyenes. Valoszinuleg eleinte barmit is raksz fel nem fog elmenni de ahogy tobbmindent fel raksz rajosz mi kell az embereknek.

Kerdezd korbe aznismerosoket kiknek vannak folosleges konyvei. Kerd el oket haugyis kidobnak.

Rakd fel az internetre....

Epits fel egy ilyesminstrukturat. En is ezt csinaltam es most van egy pincem teli regiseggel.( sokat talaltam a bolhapiacok utan amitbotthagytak) nekem is ez a vesz tratalek ha bevetel nelkul maradnek es van egy szaraz pincem telinilyesmikkel.

Ha ugyes vagy 6 honap mulva mikor lemegy ez a jarvany full tidsz ezekkel piacozni jarni

2020. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!