Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel tudnék gyerekként pénzt...

Nemtud132 kérdése:

Mivel tudnék gyerekként pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Most egy (szerintem) érdekes kérdéssel jöttem.Mivel nincs lehetőség diákmunkára,ezért szeretnék egy jó kis zsebpénzt összegyűjteni nyárra.16,5 éves vagyok,és minden munkát elvállalnék(nem rosszra gondolni :D).Mindig is bennem volt a kereskedés téma,érdekelt nagyon.De most nem csak ilyen féle pénzkeresési módra gondolok.Bármilyenre.Leírnátok,hogy mivel lehetne egy jó kis zsebpénzt összegyűjteni,lehetőleg minnél kevesebb tőkével?(Nem muszáj legálisnak lennie,haha)Mivel érdemes kereskedni,milyen munkára lehetne jelentkezni,milyen szolgáltatásokat tudnék nyújtani?Ha interneten van az előny,hisz abban sok lehetőség rejlik.Köszönöm az értelmes válaszokat.Ha lehet indokkal írjátok!

2020. ápr. 2. 22:54
1 2
 1/16 SnoopyKutya123 ***** válasza:
33%
Marketing, befektetés.
2020. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A koronavírus miatt embertömegek veszítették el az állásukat, munkahely bezárások miatt. Szóval ha valamikor akkor most rohadtul telített a piac a dolgozóból.
2020. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,csak kicsit konkrétabbra gondoltam.Ezek mindig érdekeltek,csak gyerekként elég nehéz megoldani,mert se tőkém,se sok szakmai tapasztalom sincs.Btw, városi ficsúr vagyok,szóval a favágás meg a kukoricaaratás nem jön szóba :D.Nyelvben jó vagyok,viszonylag helyesen írok angolul és magyarul is.Ha esetleg kéne több infó😅
2020. ápr. 2. 22:58
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos.Nekem sem jött jól ez a vírus,mert nem tudok diákmunkára menni és konkrétan alig van pénzem🤦🏿‍♂️
2020. ápr. 2. 22:59
 5/16 SnoopyKutya123 ***** válasza:
32%
Jajj várj! Akkor cikkírás? Asszem van egy angol 10-es lista nevű oldal, nem emlékszem már mennyit fizetnek cikkenként, ha elfogadják. Paypalon keresztül fizetnek, sajna. :/ Én egyet írtam, de túl koppintott volt éls nem fogadták el. :'D Kicsit házifeladatszagú. Most arra gondoltam, hogy kipróbálom a mesterséges intelligencia cikk írását, hogy mennyire ír értelmesen és beküldöm azt. Udemyn van is erre egy kurzusom, amit néztem. :D Most jut eszembe :D
2020. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk elmész fát vágni, füvet nyírni ilyenek.
2020. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
SnoopyKutya132: ez mondjuk tetszene.Itt nem is a nyelv lenne a baj,hanem az,hogy nem tudnám miről kéne cikket írni,hisz ha valami érdekes történik akkor úgy is megírja elöttem egy híres oldal.
2020. ápr. 2. 23:08
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem nagyon működne a mesterségesintellegenciával történő írás,mert akkor minden újságíró elvesztené az állását és a m.i úgysem tudná olyan emberien írni,úgy megszólitani a közönséget ahogy elvárják.
2020. ápr. 2. 23:10
 9/16 SnoopyKutya123 ***** válasza:
25%
Akkor magyar oldalaknak cikket írni? Azt lehet online. Vagy, mint említettem, ott a marketing. (annak rohadt sok formája van, nem ismerem mindet) :/
2020. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni magyar oldalakat amiknek tudnék cikket írni,csak sajnos nagyon soknak kellett szakmai tapasztalat.Másrészt itt is ugyanaz a baj, ha nem adnak témát akkor az életben nem írok olyan cikket ami “berobbanna” a köztudatba :’D
2020. ápr. 2. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!