Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet olyan hogy valaki...

Lehet olyan hogy valaki jogosult a munkanélküli segélyre, de nem adnak neki?

Figyelt kérdés

Minden feltételnek megfelelek, elküldtem a papírokat. (Most csak elektronikusan lehet intézni.) Küldtek függő hatályú határozatot. Elküldtem mégegyszer a papírokat, mert az írták nem küldtem el mindent. De még az előzőhéten igénylés napján felhívott az ügyintéző, hogy nem adtam meg egy adatot, azt telefonban elmondtam. Majd mondta hogy küldjem el elektronikusan a dokumentumokat, de mondtam már elküldtem. Azt mondta hogy akkor jó. Amit most küldtek határozat azon az a dátum van amikor telefonon beszéltünk. Tehát szerintem meg sem nézte hogy mit küldtem, mert ha megnézte volna akkor nem kérdezte volna meg. Meg nem értem hogy miért nem telefonon hívott fel hogy nem küldtem el mindent és akkor nem kell 1 hetet várnom a határozatra, meg nekik is kevesebb a gond vele.

Kicsit úgy tűnik mintha nem is érdekelné őket, pedig nem azért nem dolgozom mert lusta vagyok munkahelyet keresni hanem mert nincs.


2020. ápr. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jogosult vagy az álláskeresésire, akkor kapni is fogsz. Nekem is macerásan indult az ügyintézés (nem most), de aztán minden rendben volt.
2020. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most be vannak havazódva. Ha minden papír megvan és meg tudják állapítani belőle a járadék jogosultságot meg a járadék mértéket akkor kaoni fofst.Nekem csak maga a svájci adóigazolás 1 hónap míg meg jön majd. Viszont a regisztráció napja számít igy ha később is, de visszamenőleg kapod meg az issteget a regisztráció napjától számítva, pl. két hónapot egybe a következő esedékességgel.
2020. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

naponta legalább 100 kérelmet kapnak, elvannak teljesen havazva ez így van...

rengeteg ember lett most hirtelen munka nélküli..

kemény világ lesz..

2020. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!