Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet valahol 18 éves kor...

Lehet valahol 18 éves kor alatt BitCoin-t vásárolni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 15:30
 1/9 anonim válasza:
meg kell kérned anyukádat, de sokkal egyszerűbben is lehúzhatod a wc-n mondjuk a pénzedet
2020. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem az lenne, hogy hol lehet venni? :)
2020. ápr. 5. 07:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit akarsz vele kezdeni? Fizetni vele, vagy csak az arfolyam ingadozassal penzt keresni?


Ha fizetni, akkor szerintem a legtobb oldal 18 alatt nem enged regelni.


Ha csak az arfolyamvaltozassal akarsz ugyeskedni regisztralj egy skrill vagy neteller szamlat

Oda be lehet fizetni pl bankkartyaval es vehetsz sok fele cryptovalutat. Ezeket elkolteni nem tudod, nem egy cryptowalletben van, mint pl a bitpay. Hanem a penzed átváltod btcre es ha felmegy akkor visszavaltod. Van nemi költsége, mint mindennek de ez egy járható ut.


Ha bovebben erdekel keress meg privátban nyugodtan.

2020. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a választ! :)


Igazából hosszabb távra tervezek. Most az a terv, hogy vennék egy Ledger Nano S-t és CoinCash.eu-n vennék BTC-t.

2020. ápr. 5. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, ha csak befektetni akarsz es nem fizetni vele, akkor a skrill es a neteller a legjobb erre.
2020. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, regisztráltam Skrill-re, viszont az a probléma, hogy a pénz feltöltésnél, itt is kér születési dátumot.
2020. ápr. 5. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazad van. Az en hibam.


Azt hittem 18 alatt is hasznalható, ugy remlett hogy anno nekem vokt 18ev alatt.


Bocsi.

2020. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

"vennék egy Ledger Nano S-t és CoinCash.eu-n vennék BTC"


Jo megoldas. Vannak ATM-jeik is.

2020. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!