Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan webaruhazat,...

Tudtok olyan webaruhazat, ahol nem draga a hazhozszallitas? Mindegy, mit arul, de ha 5000ert rendelek, ne tegyen ra 1500at.

Figyelt kérdés

Es az 1500nal sokkal durvabbak is vannak. Par ezerert rendeltem volna mondjuk Jysk-bol, 6000ert hoztak volna ki.

Praktiker szinten 6000 korul, kis csomagot is, akkor is, ha tobb tizezer az erteke.

Azt tudom, h maga a szallitas nem kerul ennyibe, csak a hasznot rateszik.

Van olyan hely, ahol mondjuk parszaz ft a kiszallitas?


(Ne azt irjatok, h x osszeg felett ingyenes, mert azt tudom. Csak nem tudok mindenhonnan tobb tizezerert rendelni, meg nem is akarok. )


2020. ápr. 4. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Jysk, praktiker és társai azért szállítanak drágán, mert ezekből az üzletekből jellemzően nagyméretű termékeket rendelnek, tehát nagyobb furgonnal/teherautóval szállítanak házhoz. Ennek pedig lássuk be, komolyabb költsége van, mint mondjuk egy VW Transporterrel furikázó GLS-nek.

1500 ft teljesen általános és egyáltalán nem nevezhető soknak, akár postán adnál fel csomagot, akár pl a fentebb említett fuvarozó céggel. De egyébként valóban nagyban függ, mit is szeretnél rendelni.

2020. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok, nem a mierteket kertem, hanem webaruhaz neveket, koszi a tobbieknek, akik majd a kerdesre valaszolnak!
2020. ápr. 4. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
aboutyou.hu
2020. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
emag.. emagos termékekre ingyenes a szállítás.
2020. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi!

Johetnek meg!


dm: 500 ft a kiszallitas

2020. ápr. 4. 19:08
 6/13 A kérdező kommentje:

Emagon talaltam olyasmit, amire 1000 ft. Mar rendelem is.


De azt hol kell beallitani, h csak a sajat termekeit lassam?

2020. ápr. 4. 19:23
 7/13 A kérdező kommentje:
699 az emag, mondjuk az sem rossz!
2020. ápr. 4. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Bonprix 1000. De sokszor van ingyen posta akció.


Amúgy prosztó egy stílusod van.

2020. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tévedsz.

A stílusommal semmi gond, pusztán csak nem értem, és nem értékelem, ha érthető módon felteszek egy kérdést, és nem arra válaszolnak.

Tisztában vagyok azzal, hogy mi az oka, ha magasabb a szállítási díj, ugyanakkor látod, sok webáruház mégis meg tudja oldani az alacsonyabb árakat.

Ha arra leszek kíváncsi, amire az 1. válaszolt, akkor úgy fogom kiírni, hogy "Mi az oka annak, hogy...".

Szerintem érthetően fogalmaztam, ha valaki mégsem érti meg, azzal nem tudok mit kezdeni, és engedd meg, hogy leírjam újra,m érthetően, hogy nem arra vagyok kíváncsi.

Itt nem velem van a baj, hanem egyrészt azzal, aki nem tudja ezt értelmezni, másrészt meg azzal, aki szerint problémás, hogy ha kiírok egy kérdést, akkor a kérdésre várok választ.

2020. ápr. 4. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:
jobb oldalt legalul "forgalmazza - emag".. csak al-al kategórián belül működik.
2020. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!