Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezek után megvennétek tőle?

Ezek után megvennétek tőle?

Figyelt kérdés

Tvt akarok venni, lattam egyet egy magánszemélytől 270.000ft.

Megbeszeltuk hogy 1 het múlva megveszem, azt mondta félre teszi nekem.

A barátnőm kíváncsisagbol ráírt az illetőre hogy vajon el e adná neki (vagy tényleg félre teszi nekem).

"kamubol" a barátnőm 210.000 ft ajánlott neki, de az emberke nagyon csúnya szavakkal illette a barátnőmet, amiért ilyen olcsón akarta megvenni.

Természetesen az illető nem tudta hogy az én barátnőm, ez csak puszta kíváncsiság volt, hogy az emberke mennyire megbízható.



2020. ápr. 4. 23:16
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%

Minek vesztek magánszemélytől Tévét?


Egyébként nem venném meg.

2020. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 opened paradise ***** válasza:
83%

Mostanában én is hirdettem pár dolgot. Szidni nem szoktam az érdeklődőket, de engem is felbsz, hogy pofátlanul akarnak alkudozni. Egy kicsit hajlandó vagyok engedni, de 20-25% már nem az (mondjuk nálam felére akarták, plusz posta...).

Lehet pont nála pattant el. Ez nem befolyásolna az üzletben.

2020. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 opened paradise ***** válasza:
100%
A vásárlásban nem befolyásolna, de amúgy az elsőnek igaza van. Tévét és mobilt csak boltból vennék.
2020. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Ezt miert ebbe a kategoriaba. :D am en megvennem ha ez a legjobb ajanlat
2020. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#2 a barátnőm csak tesztként írt neki. Undorítóan válaszolt neki vissza. Jóformán elkuldte a k**a a**ába a barátnőmet. Na most ilyen embernek fizessek ennyi pénzt?

Bár a tv ettől függetlenül nagyon tetszik, és olcsó is, jó állapotú, közel is van.

2020. ápr. 4. 23:42
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy megvedd egy ilyen bunkó, senkiházitól. Ez a viselkedés csak itt keleten elfogadott.
2020. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A megadott kulcsszavaid teszik izgalmassa.
2020. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ja, es azt, hogy jo allapotu, az 270ezerert hitkerdes nalad... Ha ilyen lazan kezeled a penzt, vegyel tobbert ujat. Az nem lesz ablakon kidobott penz esetleg.
2020. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%

Nem értelek. Valszeg tele a töke az alkudozoskkal. Amúgy végképp nem értem, neked ebben mi a jó és mit akartál vele elérni.


Reszedrol pofátlanság volt a felretettetes. Ezt nem varhatod el. Jöhet másik vevő és te meggondolhatod magad és akkor ő két szek közül a pad alá esik.

2020. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
Vót'má...
2020. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!