Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem jó címre rendeltem?

Nem jó címre rendeltem?

Figyelt kérdés
Rendeltem néhány ruhát egy internetes külföldi oldalról, korábban már rendeltem onnan, de nem a házunkhoz, és most az előttünk levő házhoz fogják hozni, mivel a rendszer nem fogadta el a mi házszámunkat, azt írta ilyen nem létezik, megnéztem google térképen és az eggyel előttünk levő házat dobja ki, próbáltam megváltoztatni de nemsokkal később már fel is rakták szállításra. Na most ez eddig oké,viszont ott nem lakik senki, egy elhagyatott telek, és félek hogy így nem kapok értesítést hogy merre van a csomag, vagy elkallódik. Azóta azon is gondolkodtam hogy mi a fenének is kellett most nekem de sajnos már visszamondani sem tudom miután elküldik. Mit tudnék tenni hogy ne vesszen el? Elég sok pénzt kifizettem és nem akarom, hogy csak úgy elvesszen.
2020. ápr. 6. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy szerencsétlen vagyok, mielőtt valaki mondaná. :))
2020. ápr. 6. 15:53
 2/3 anonim válasza:

Tellón fog hívni a futár, kimész várod, kifizeted, a te neveden van a csomag, aláírod, fizeted.

Senki nem fog reklamálni, mert nem máson követelik a pénzt, a futárt kifizetted, nem másik településre küldted el. Nincs semmi gond.

2020. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kapni fogsz trackinget a magyar kiszállítótól, majd ott követed az instrukciókat és el tudod intézni. A futár meg úgyis felhív, ha nem talál
2020. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!