Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a Crowd1...

Ismeri valaki ezt a Crowd1 mlm üzletet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0C7Cr4CbJ4s&feature=youtu.be..


Ez valami sportfogadásos meg ilyesmi cégből jutalékos rendszer nagy külföldi cég nagyon jó lehetőséggel befektetés a jövőbe...



2020. ápr. 6. 21:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Csilliomodik pénzlehúzó hülyítés balekoknak.
2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

# 1


De ismered valamennyire?Mondjuk minden mlm re azt mondják mivel a nyugdíj nem biztos vagy kevés az mlm a stresszmentes anyagi biztonsági élet záloga...

2020. ápr. 6. 22:12
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Namíbiában már betiltották és büntetik a promotálását.


[link]


"A Crowd1 nem értékesít kézzelfogható termékeket és nem nyújt semmilyen alapvető értékű szolgáltatást, de a Crowd1 elsődleges jövedelemforrása a tagsági csomag eladása új tagoknak."


Egyébként ezt hívják piramisjátéknak...

2020. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Profi sportfogadóként, rengeteg irodánál letiltva nagy reményekkel nyitottam meg ezt a videót, de semmi extra dolgot nem mondtak. Kóklerek, mint az összes többi MLM-es. Ha annyira jó lenne a cuccuk, nem MLM-ben reklámoznák magukat.
2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

# 3


Két nővel beszéltem akik ebben a cégben vannak benne,elmondtam a piramisjáték témát de ők esküdtek erre ez mlm de nem termékeket árulnak hanem sportfogadástól elkezdve mindenféle dolog nagyon jó csapatuk van mindenki segítőkész,én meg akkor ha nem kell a jó akkor maradjak ki belőle mert nekem nem való az mlm csak mert firtattam pl a gazdasági világválságot is.Anno egy turisztikai mlm céggel kapcsolatban is megkerestek,hogy micsoda fantasztikus üzlet...Bár mindegyik így kezdi.De egyébként ebbe a sportfogadási dologban én sem látom a munkát ok beszervezek embereket de ez hol munka?Meg azt mondja nekem a nő ez nem párt mert régen abba szerveztek be embereket mondom neki de ez is beszervezés mert meg kell győznie valahogy,hogy nekem ez az üzlet megéri.

2020. ápr. 6. 23:18
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Az MLM csak álcázott piramisjáték. Túl vannak árazva a termékek, így gyakorlatilag nem közvetlen jut a felső övhöz a pénzed, hanem közvetetten. Mind ponzi séma.
2020. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszer bekerültem egy piramis játékba hál isten nem sokat veszettem de azóta óvatos vagyok még az mlm cégekkel is,itt is kérdeztem a nőt mondom a dubli amiben voltam dubai székhelyű volt meg tőzsdére is ment mert mondta ők is dubai székhelyűek voltak de aztán át ment a cég másik országba és ők is mennek tőzsdére de oda csak azok mennek akik megbízható cégek de ez sem igaz.Szóval a dubli is bekerült tőzsdére de úgy el tűnt mint a huzat a tőzsdei papírjai meg még a béka seggét sem érték el.Szóval nekem ez a sportfogadásos meg ilyesmi baromság akkor sem biztosíték ha arra hivatkoznak egy okos gazdag híres elismert ember alapította mert azok akarnak csak lehúzni igazán.
2020. ápr. 6. 23:25
 8/33 A kérdező kommentje:

# 6


Hú ha ezt elolvassa egy mlm es :D Majd elmagyarázza a dolgokat az mlm miért jó és az nem csalás hivatalos üzlet bal bla bla de az a baj ma hivatalosan a csalást is lehet csinálni.Egyébként bármelyik mlm es be akar szervezni aztán még sem sikerül mind azt mondja kimaradok egy fantasztikus lehetőségből,hogy sok pénzt keressek fantasztikus emberekkel dolgozzak együtt és egy biztos és boldog anyagilag és időileg független jövőm lehessen.

2020. ápr. 6. 23:27
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Hozzátenném, hogy igazuk van. Lehet vele pénzt csinálni, de egyrészt erkölcstelen, másrészt jobb helyeken a törvény bünteti. Tfh, gombokat gyárt a cég, ahol dolgozom. Sima ingre való gombokat. Nagyon spéci gombok ezek, olyan dumám van, hogy el tudom adni sok embernek, de 10000 forint darabja. Egy ingre az 100 rugó, egy zakóra is annyi, mert zakóra külön spéci gombom van, ami 50 ezer. Egyértelmű, hogy az "értékesítőknek" abból van profitja, hogy túlárazott a termék, mégis legális lesz.
2020. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%

Mindenki maga dönti el, hogy valódi MLM-hez csatlakozik, kamu MLM-hez vagy épp pilótajátékhoz.


Az elsőből kevés van, valódi, minőségi, másutt nem kapható prémiumtermékekkel.


A másodikból rengeteg van, sokukról egy idő után kiderül, valójában pilótajátékok. Sokuk egy idő után "csupán" lehúzza a rolót.


A pilótajátékokról meg szót sem érdemes ejteni, hisz a világon (szinte) mindenütt bűncselekmény a szervezése, börtön jár érte.


Aki szerint az MLM azonos a pilótajátékkal, az ne orvoshoz menjen, amikor súlyos beteg, hanem kuruzslóhoz, hisz a valóságban az MLM és a pilótajáték csak annyira hasonlít egymásra, mint az orvos és a kuruzsló.

2020. ápr. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!