Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről tudok valutát váltani?

Külföldről tudok valutát váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ha jelenleg most külföldön tartózkodom tudok eurót forintra váltani?Nem ismerem az alternatívákat sajnos. Olyan elképzelhető hogy egy Valutaváltó számlájára átutalom a pénzt euróban ők pedig az én magyar számlámra átutalják forintba?Addig szeretném amíg jó az árfolyam


2020. ápr. 8. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet minden országban valutát váltani.
2020. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Helyesbítek: Minden országban lehet valutát váltani, de nem fogják a magyar számládra utalni. Csakis készpénzes valutaváltás van

2020. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mindenhol lehet váltani pénzt csak nem mindegy az árfolyam hogy mennyiért számolják le neked darabját
2020. ápr. 8. 00:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azt most hirtelen én sem tudom, hogy a világ egy random országának egy random pénzváltójában váltanak-e forintot, és ha igen, akkor mennyiért.


De ha számláról számlára akarsz, akkor TransferWise.

2020. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon átváltják a pénzt?
2020. ápr. 8. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de kell hozzá egy külföldi és egy magyar számla.
2020. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!