Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély hogy...

Vadonavadonban kérdése:

Szerintetek van rá esély hogy májusban helyreáll a gazdaság és sok embernek lesz újra munkája és megszűnik a kijárás korlátozás?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 05:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs.
2020. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szeptember-december körül fog visszaállni a rend, csak még az évben nem vagyok biztos.
2020. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy hipp-hopp nem lesz újra mindenkinek munkája de természetesen a gazdaság újraindítása már zajlani fog.
2020. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Elkezdődik a folyamat igen majd akkor már
2020. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Itt ne kérdezz ilyet, mert itt úgyis olyan válaszokat kapsz, hogy 20 évig éhezés lesz most.
2020. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok közgazdász, de már tavaly beszéltek arról, hogy új válság jön: [link]


Ebben különben nincs semmi különös, a kapitalizmus így működik. Tehát lehetett eleve tudni, hogy válság lesz, és azt is, hogy komolyabb lesz, mint az előző. Világjárvány nélkül...


Na most szerinted ha erre még rájön egy ilyen világjárvány, akkor mire lehet számítani? Ne legyen igazam, de szerintem nagyon komoly átrendeződés lesz a világban. A nemzetek egyre jobban bezárkóznak, a nemzet feletti szervezetek meggyengülnek, és természetesen előretörnek az autokráciák. Most képzeld el, hogy a jelenleg az EU határain kívül veszteglő néptömegek tömegesen megkapják a vírust. Ha azok megindulnak az EU felé, akkor olyan káosz lesz, hogy ihaj. És nem vagyok fideszes, nem ültem fel a migráncsozásnak, ez egyszerű demográfia. Ha ilyen nyomás alá kerülne az EU, simán lehet, hogy szét is szakadna. Az országok rájönnének, hogy csak magukra számíthatnak, és mindenki elkezdi lezárni a határait. Kisebb gondjuk is nagyobb lesz az emberek-információ-tőke-áruk szabad áramlásánál.


Egyszóval nem hiszem, hogy ez hamar megoldódik. Szerintem ez még csak egy nyitány volt, és most jön majd a java. Aki teheti, az figyeljen a családjára, és tegyen félre.

2020. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. A Virus az orszagban Julius-Augusztus korul fog tetozni addig csak szogoritasok lesznek. Az meg hogy a gazdasag mikor lesz olyan mint elotte nehez megmondani de biztos nem gyorsan azt josoljak durvabb lesz ez a mostani mint a 2008 as volt...
2020. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez a válság már nagyobb, mint az 1929-es.


Ha a világháborút, meg egy bizonyos bajuszos úr hatalomra törését nem számítjuk, kb 8-10 év kellett, hogy viszonylag rendbejöjjenek a dolgok.

Az igazi gazdasági fejlődés meg csak '45 után jött el.

2020. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
nincs
2020. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Max a kijárási korlátozások lazulhatnak. Főleg akkor, ha a nagy emberek a gazdaság és az emberi életek közül az előbbit választják. Sajnos egyre több a jel erre a világban.
2020. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!