Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Sugar Shop magyar cég?

A Sugar Shop magyar cég?

Figyelt kérdés
Csak mert 2 helyen os van cukrászdája. Az egyik a Horváth Cukrászda Új Pesten ami úgy tudom csak újabban lett Sugar Shop. A másik a Paulai Ede utca a rendes Sugar Shop. Igazából édesség bolt is egyben. Na de ebből csak ez a 2 üzlet van? Ha nem magyar akkor milyen nemzetiségű cég?

2020. ápr. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a Horváth Cukrászda Kft. saját márkaneve.
2020. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

CÉGES ADATOK


Weblap üzemeltetője, adatkezelő:


Horváth Cukrászda Kft.

Székhely: 1042 Budapest, Petőfi u. 35.

Cégjegyzékszám: 01-09-733469

Adószám: 13403740-2-41 EU: HU 13403740

2020. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na de nem a Paulai Ede utcai Sugar Shop volt előbb?. Aztán a Horváth Cukrászda is Sugar Shop-á változott nem?
2020. ápr. 14. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"2008. (első) SUGAR! design cukrászat megnyitása

2009. (második) SUGAR! üzlet megnyitása (belváros, Paulay Ede utca)

2014. (harmadik) SUGAR! üzlet megnyitása (Millenáris)"


[link]

2020. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb Sugar Shop? A Horváth Cukrászda valahogy nem tűnik igaz Sugar Shop-nak (mivel nem tudom mihez hasonlítani ez alatt, azt értem hogy egyedinek) csak egy Cukrászdának amiben van egy pár Sugar Shop-os torta/süti. A Paulai Ede utca meg egy olyan amihez hasonolókból simán eltudnék képzelni egy hálózatot és általában azt mondják az igazi Sugar Shop-nak nem a Horváth cukrászdát. Viszont a 3.-at azt, nem ismerem az milyen???
2020. ápr. 14. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ujpesti volt az elso. 2008-ban jartam ott. Sugar Shop neven futott akkor is. A google meg Horvath cukraszda neven mutatta a terkepen. De rendes design sutik voltak ott is, meg mindenfele szines csoda mar akkor is.
2020. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:

Maga a Horváth cukrászda már a 80' èvek vègèn / 90' èvek elejèn megvolt újpesten, onnan vettük a tortát mindig születèsnapra.

Ha jó tudom a sugarshop-ot meg a tulaj lánya csinálja, aki külföldön tanulta a látványcukrászatot. A cukrászdától kb 80 mèterre nyitották az újpestit, ès azóta már több is van, ahogy olvasom.

A net azèrt kavarja őket össze, mert vègül is az egèsz "egy családban van"

2020. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!