Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyéni vállalkozóként szakképe...

Egyéni vállalkozóként szakképesítés nélkül ezt megcsinálhatom?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha szeretnék egy egyéni vállalkozást indítani, a következőt megcsinálhatom?

Használt számítógép alkatrészeket szeretnék venni, azokat összerakni és azokat eladni. Ha jól tudom, ehhez kell szakképesítés(összeszerelés, javítás, van azthiszem meghatározva a TEÁORban), viszont (megint csak ha jól tudom) az értékesítéshez nem kell.

Meg lehet azt csinálni, hogy aztmondom, hogy valaki más rakta nekem össze és azt adom el, vagy lehet csak értékesítést megjelölni, mivel kérésre nem rakok össze gépet és nem is javítok, csak eladásra?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2020. ápr. 19. 14:53
 1/3 Bak Norbert ***** válasza:
Nem kell hozzá képesítés. Pláne, ha webshopban árulod. A használt alkatrészeket vételi jeggyel át tudod venni, teljes mindegy hogy egybe konfigba adod el , vagy alkatrészenként, a teaor 4791-es marad.
2020. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bak Norbert ***** válasza:
Lemaradt..Nem csak webshop , hanem hardverapro , facebook, vatera , jófogas , stb is ugyanez. Egyedül, ha új alkatrészt is akarsz beszerezni legyen felvéve egy hardver kis - vagy nagyker tev. kör is mellé.
2020. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2020. ápr. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!