Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha egy netes vásárlásnál nem kaptam meg az árut, és a pénzvisszafizetési igényemre sem reagálnak?

Figyelt kérdés
webáruházról van szó, nem magánszemélyről
2020. ápr. 29. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik webáruház és hogy fizettél?
2020. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kártyával előre, és **uppi.hu
2020. ápr. 29. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

??? gruppi.hu?


ez egy rohadt nagy kamu XD...minek vásárolsz ilyen kamu helyeken???


mindegy, legalább magyar cég és még nincs felszámolás alatt....

teendőd: bemész a bankodba és charge backet kérsz. (könyvelt kártyás tranzakció reklamációja vagy valami hasonló a magyar neve)

amúgy mit akartál venni? Adok megbízható kínai oldalt, ahonnan a feléért megveheted

2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. A termék lényegtelen, megkeresni más oldalon és megrendelni én is tudom. Továbbiakban mi a teendő? Ha a fogyasztóvédelem jelentem lesz belőle valami?
2020. ápr. 29. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

újabb strigula nekik, de kb semmi 2011 óta szélhámoskodnak a kamu kínai droppshipingjükkel


mindenesetre értelmes helyről rendeld meg legközelebb


[link] ők 100% megbízhatóak, de ne bankkártyával fizess, hanem Paypallal - ha valami speckó cuccot keresel, akkor meg tudok más oldalt ajánlani - én nagyrészt innen vásárolok, ha kell valami kínai cucc (ha erre a linkre kattintva regisztrálsz, akkor kapok utánad pontokat is, ha nem szeretnéd, akkor a .com utánig vágd ki és másold be a böngészőbe a címet)


De azért itt is vannak ócskaságok, de van pár márkatermék is (kínai márka, ami ténylegesen jó)

2020. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!