Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes vízparti...

Mennyire érdemes vízparti telket vásárolni, ha befektetésként tekintek rá?

Figyelt kérdés

Kerestem adatokat arról hogy nőtt-e a vízparti telkek ára az utóbbi időben vagy sem, sajnos semmit nem találtam!

Érdekelne, ha jól horgászható a víz és beépíthető a telek 20% ban, és közvetlen vízparti telek, az mennyire jó befektetés szerintetek?

Köszönöm.



2020. máj. 5. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is érdemes, mert pl. ha építenél oda egy szállodát, vagy akár egy kis cabannát, faházat az embereknek nagyon tetszene és lenne igény rá. SOkan nagyon szeretik az ilyen heyleken kipihenni a fáradalmakat és akár elmenni horgászni is.Hosszútávon biztosan megtérülne
2020. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyakoris ***** válasza:

Én is hasonlóban gondolkodok a Borostyán-tó és Vadása-tó környékén.

Meseszép erdős terület,ott az Őrség és ezekben fürdeni is lehet.

Nekem még pár év,mire megvalósulhat,nem fér bele egy ilyen project a kisgyerekes létbe sajnos!

2020. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!