Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan tőzsdei...

Tudtok nekem olyan tőzsdei platformot ajánlatni, ahol megéri kezdetnek demószámlát nyitni, majd ugyanott később élesben is kereskedni?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejemben az Etoro. A Plus500-at hagyjuk, arról csak rosszat hallottam, hogy nem fizetnek ki, stb.


Az Etororól mi a véleményetek? Mindenki írhat, de olyat különösen értékelnék, akinek esetleg valami kis tapasztalata is van az online kereskedelemmel.


Előre is köszönöm a válaszokat (és esetleg magyar-angol információforrásokat, oldalakat)!



2020. máj. 5. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a legnépszerűbbek az xm és az admiral markets.

Utóbbin kisebb a spread.

Mindkettőnek van demószámlája, s mindkettő MT-platformos. Megbízható, jó cégek. Xm-en minden munkanapon délután 5-8 között ingyenes piacelemzés és képzés online, webinárium. Admiralon kb. hetente van hasonló.


Javaslom, mindkettőhöz regisztrálj, próbáld ki, ismerkedj velük, s dönts saját, legjobb belátásod szerint.

2020. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2020. máj. 6. 18:53
 3/3 Dávid ***** válasza:
64%

A Trading 212 a legmenőbb applikáció, egyszerű és állami garancia van rajta.

A magyar Random Capital is egész jó.


A Revolutra meg semi garancia, ha csődbe megy, megy a pénzed a levesbe.

2020. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!