Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lett olcsóbb a vírus miatt?

Mi lett olcsóbb a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Állítólag válság van vagy válság jön a járvány miatt. Emiatt sok dologra csökkenni szokott a kereslet, ezért csökkenni szoktak az árak.

Most viszont én még nem tapasztaltam, hogy bárminek lefelé menne az ára, főleg nem jelentősen.


Ment valaminek már lefelé az ára? Fog valaminek?



2020. máj. 6. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üzemanyagnak.
2020. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

A maszk es a kézfertőtlenítő ára az egy hónappal ezelőttihez képest jelentősen csökkent.


Az online áruházakban jelentős leértékelesek vannak.

2020. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Üzemanyag. Valóban. Csak az nem annyira érint.


A maszk egy hónappal ezelőtt nem is volt. Most van. De árcsökkenésről nem beszélnék. Egy műtéti maszk 500Ft. Járvány előtt 10 és 50 között mozgott.


De nem lett olcsóbb az élelmiszer sem, a lakás sem.... Vagy én nem érzékelem.

2020. máj. 6. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőtt 1000 Ft-ért vettem maszkot most meg 390 Ft-ért vehetsz az aldiban.


Szerinted a válság/járvány miatt olcsóbb lesz valami? Én nem bíznék ebben.

Talán az alsókategóriás lakások értéke csökken 10%kot.

2020. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az élelmiszerre miért csökkenne a kereslet??? Ha arra vársz, hogy olcsóbb lesz a kenyér, arra aztan várhatsz. Lakasok majd lehet, hogy csökkenni fognak valamennyit, de jarvany végéig szerintem nem számottevően. Legalabbis nem derül addig ki.
2020. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan válság, mint az előző. Akkor likviditás befagyás, emiatt deflációs hatás volt, amit némileg ellensúlyozott, de késve érkezett a jegybanki eszközvásárlas.


Most egyszerre van keresleti és kínálati sokk, és ebbe dobnak be a jegybankok a korabbinál több pénzt. Így nem hogy árcsökkenés, de növekedés várható.

2020. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Új autó
2020. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1 honapja 500 volt a sebeszi maszk most 300

egy 50 dbos doboznal ez 25000 ft helyett 15000 ft 10 ezer ft megtakaritas

2020. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban tudom elképzelni, hogy középtávon nem lesz áremelés, meg csökkent a benzin és a lakások ára. Inkább az tud olcsóbban élni mostanában, aki sokat költött utazásra meg szolgáltatásokra.
2020. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!