Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fontos! Tudnátok olyan oldalak...

Fontos! Tudnátok olyan oldalakat írni mint a Cafepress? Pénzt szeretnék keresni.

Figyelt kérdés
Szóval olyan oldalakat keresek, ahol ha beküldök egy képet amit akár rajzoltam vagy fotóztam, ők rányomtatják tárgyakra (pl pólókra, bögrékre, telefontokokra) és ha valaki rendel olyan terméket amin az én fotóm/rajzom van akkor az oldal átutal valamennyi pénzt cserébe. Írnátok ilyen oldalakat? Ha lehet többet is, mert nem tudom hogy melyiket legérdemesebb használni. A válaszokat előre is köszi! Ha valaki hasznos linket ad megy a zöld kéz! :)

2020. máj. 10. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Képeslapokkal működik ez: CardGnome
2020. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" ... és ha valaki rendel olyan terméket amin az én fotóm/rajzom van akkor az oldal átutal valamennyi pénzt cserébe."

A Cafepress sem teljesen ilyen. Boltot nyitsz, megcsinálod a sablonokból létrehozható weboldalt hozzá. Megtervezed szintén sablonokból a termékeket (az alap termék megvan, te csak a nyomtatést helyezed el rajta).

Feltöltöd a shopba. Ha valaki véletlenül venne bármit is, neked abból $5 jár(na). De van jutalék, havi 10%, max $10.

És akkor jön még az, hogy az árakat nem te szabod.

Tehát egy bögre szállítás nélkül kb. 4 ezer forint, ugyanezt máshol megcsinálják 1500 forintért átszámítva.

De az alapötlet nem rossz.

Az övék sem, meg a tiéd sem. Csak ebból valahogy nem érzem, hogy valaha is pénzt látnál.

2020. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
A Redbubble ilyen, de csak rajzokat fogadnak el. Egyszer rendeltem egy pólót, meg voltam elégedve a minőséggel.
2020. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#2: igen, kicsit rosszul fogalmaztam, csak nem akartam egy regényt írni erről mert úgy voltam vele, hogy aki tudja miről beszélek az ennyiből is megérti :) de köszi hogy kijavítottál, legközelebb jobban figyelek!

2020. máj. 10. 11:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azt meg tudnátok mondani, hogy ha netről (pinterest, vagy csak simán google) találok egy képet ami megtetszik és azt szeretném rárakni tárgyakra, az úgy megengedett vagy sért valamilyen jogot?
2020. máj. 10. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak magánhasználatra csináltatsz egy bögrét, azzal senki nem fog foglalkozni. De ha árulni kezdesz ilyen bögréket, az teljesen illegális.
2020. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2020. máj. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!