Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A fizetésem teljesen elmegy a...

A fizetésem teljesen elmegy a lakásra és az étkezésre, halott ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos az a baj, hogy tényleg semmit nem engedhetek meg magamnak, fizetem a lakást, és tudok venni ételt magamnak, de a fizetésem tényleg csak erre elég. Egyszerűen nem tudok ennél jobban spórolni, a cipőm is szét van szakadva de arra sincs szívem költeni.

Ez az élet értelme? Annyit keresni, hogy ne haljunk éhen és ennyi?

Kipróbáltam például a hétvégén egy elektromos rollert, nagyon élveztem menni vele, otthon megnéztem mennyibe kerül, és nem tudok 130.000Ft-ot kiadni. Elgondolkodtam, hogy nem autót, de még ilyent sem engedhetek meg magamnak. Annyira semmit érőnek és szánalmasnak érzem magam. Teljesen értelmetlen az életem. Nyaralni sem voltam soha, és ezek a dolgok fájnak nekem. Tudom nem ebben kell mérni a boldogságot, és nem az anyagi javak fontosak, de azért csak venne ezt azt magának az ember :(



2020. máj. 11. 21:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Én éppenséggel meg tudnék venni most egy ilyen rollert, még sem érzem boldogabb sikeresebb embernek nálad. Na ilyenkor mi van? :D
2020. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Mondjuk én egyedül élek és magamra számíthatok. A munkámban is sikertelen vagyok és nagyon boldogtalan is. Pont ezért lenne jó néha kiszakadni a mókuskerékből, de ahhoz is pénz kell. Ördögi kör.

Gürizek, késő este haza érek, arra van energiám hogy egyek meg talán lefürödjek, és alszok is. Másnap ugyan ez. Egyszerűen azért élek, hogy valakinek robotoljak, és meg 1 hétre nem tudok kiszállni ebből :(

2020. máj. 11. 22:04
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Mit dolgozol és mennyiért?
2020. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Egy gyógyszerraktárban dolgozok, kb 150-160 nettóért.
2020. máj. 11. 22:08
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit költesz lakásra?
2020. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De nekem nincs táppénz, nincs szabadságom sem, és papíron minimálbéres vagyok. Kettős könyvelés van, egy ahol papíron van szabim, de ha nem tudok bemenni egy napot, akkor valójában semmit sem kapok.
2020. máj. 11. 22:10
 7/31 A kérdező kommentje:
A kiadásom bérlettel meg a számlákkal együtt olyan 1-110e Ft. Kb 40 ezer marad, de ez a főzésre elmegy, maximum 10 ezret tudok félre tenni belőle, de az meg úgy is kell
2020. máj. 11. 22:12
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkoztál hogy keress egy kiadó lakást ahol kevesebbet kell fizetned?


Én pl egy szegény megyében élek itt a legdrágább lakások szoktak 110 ezerbe kerülni rezsivel, megyeszékhelyen belváros közepén.


Mondanám a szobát de gondolom arra se nagyon szokás kiadni.


A munka meg katasztrófális de ha te is szegényebb környéken vagy lehet nincs más.

2020. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laksz, de ez elég tré hely lehet ahol dolgozol. A környéken nem lehet jobbat találni?
2020. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Most sehol sem lehet munkát találni. Meg alapvetően a nehéz fizikai munkát nem bírom.
2020. máj. 11. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!