Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora összeg...

Szerintetek mekkora összeg az, ameddig a pénz hozzáad az életetekhez?

Figyelt kérdés
Mekkora az az összeg, amire már azt mondanátok, hogy elég, ennél több felesleges, és inkább másra összpontosítok a még több pénz keresése helyett?
2020. máj. 23. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
500 millió forint
2020. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi szintemet és koromat figyelembe véve, most azonnal nyugdíjaznám magamat 100 millióval.
2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Úgy gondolom 30 millio kb.

Persze bármennyit el lehet szórni.

Nekem elég lenne a gondtalansághoz.

2020. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Amerikaba volt erre tanulmany, eves 62000 usd felett mar a penz nem boldogit.


En szemely szerint 200 milliot tuztem ki celnak, most olyan 600k korul keresek. Nem hiszem hogy valaha azt fogom mondani h eleg ha ennyit keresek es nem fogok tobbre vagyni. Mar most ugy erzem hogy az hogy mennyit kapok az hatarozza meg hogy mennyire tisztelnek, illetve hogy mennyire komoly feladatokkal biznak meg.

2020. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
600k mivel?
2020. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fizetésem azóta nem különösebben érdekel, mióta saját lakás mellett elérte a 400k nettót. Ennél most ugyan jelentősen többet keresek, de egy csomó dolog nem érdekel, tárgyakat venni nem szoktam, utazni hátizsákozva szeretek, szóval olyan különösebb motivációm nincs a pénzhajhászatra. Egy előléptés most kinéz a következő évben, azzal elég sokkal millió felett lenne a bruttóm, de ez maximum annyin fog változtatni, hogy havi 200-zal többet teszek félre.


Kényelmesen nyugdíjba ilyen 300 millió környékén vonulnék, abból már azért nem vészesen nehéz havi 400-500k passzív jövedelmet csinálni, különösebb erőbefektetés nélkül.

2020. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amióta kettőnk bevétele több, mint havi egy millió forint és saját lakásban élünk, azóta én is azt érzem, hogy a több sem adna többet az életünkhöz. Ebből mindent megtudunk teremteni, amire vágyunk, csak idő kérdése. Nem érzem magunkat gazdagnak és ilyen alkalmazotti bevételből talán soha nem is leszünk azok, de gondjaink sincsenek. Ha a jövőben megtehetjük azt, hogy legalább egyikünk, majd később másikunk fizetését is előteremtjük passzív jövedelemként, akkor már nyugodtan fogok nyugdíjba menni.
2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 120 milla fedezné az azonnali nyugdíjba vonulásomat a jelenlegi életszínvonalamon. E színvonalat még 250 millióig lehet kb érdemben növelni, annál többet max mellém temetnek.
2020. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!