Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gépkocsinyeremény betétkönyv?

Gépkocsinyeremény betétkönyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új autóra gyűjtök és arra gondoltam, hogy befektetném az eddig megtakarított pénzem betétkönyvekbe, amivel ha nem is nyerek, akkor legalább beváltom ha szükségem lesz pénzre.


Az OTP-nél találtam olyan lehetőséget, amivel gépkocsinyeremény betétkönyvet lehet venni.


Van köztetek valaki (vagy ismertek-e olyat) aki már nyert ezzel? Érdemes foglalkozni vele? Mennyire problémás egy kb 1 millió forint körüli betétkönyv készpénzre váltása?


2020. máj. 25. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Még rendszerváltás előtt mamám testvére nyert. De most eszembe jutott, hogy van pár a családban amit meg kellene keresni és megnézni, nyert-e.
2020. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, legalább hasznos volt a kérdésem. :D én is ismerek olyat aki hallott olyanról, hogy nyert, de a közvetlen közelemben nem ismerek olyat akinrk lenne.
2020. máj. 25. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik sem nyert:(

Ez nem az "ismerek olyat kategória..." Tényleg nyertek

2020. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézegesd havonta, mert ha jól emlékszem, akkor nem végtelen az időkeret amíg át tudod venni a nyereményt.
2020. máj. 25. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, végtelen
2020. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszed át a nyereményautót, akkor egy idő után az autó árára vagy jogosult, az viszont nem évül el. Van olyan betétkönyv, ami már kétszer is nyert volna autót, de nem váltották ki. Valszleg rég elveszett egy hagyatékban a betétkönyv.
2020. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!