Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zooplusról való rendeléskor,...

Zooplusról való rendeléskor, ha banki átutalással fizettem, küldenek róla külön e-mailt, hogy beérkezett az összeg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kapsz fizetési visszaigazolást.
2020. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ez kb. mennyi idő szokott lenni? 1-2 nap? (csak hogy tudjam mikor kezdjek el aggódni :D)

2020. máj. 26. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utalás lehet több napos átfutási idejű is, nem is a bankok közötti rész, hanem amíg lekönyvelik a cégnél, akinek fizetsz. Ha úgy érzed, hogy hosszabb ideje vársz, kérdezz rájuk (én kb. 1 hetes várakozás után jelentkeznék). Illetve ha belépsz az oldalra, akkor láthatod a rendelésed állását. Az utalásról a banktól is kell, hogy legyen visszaigazolásod, azt nézd össze a rendeléssel, ha minden adat stimmel, akkor érdemes ezzel a visszaigazolással együtt rendelési számra hivatkozva megkeresni őket.
2020. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor várok még néhány napot (tegnap utaltam)
2020. máj. 26. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!