Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Microsoft meddig fog próbálk...

A Microsoft meddig fog próbálkozni a pénzlevonással? (lent)

Figyelt kérdés
Nos az történt, hogy kipróbáltam az Office 365 egy hónapra. Elfelejtettem lemondani. Bennt van a fiókomban a bankkártyám is. Nincs rajta elég pénz, hogy fizetni tudjak de Microsoft nem adja fel és csak próbálkozik és próbálkozik. Próbáltam a kártyámat eltávolítani de nem tehetem meg, mert először ki kell fizetnem az 1 éves office-t. Microsoft még meddig fog próbálkozni? Mikor fejezik be? Nem vagyon olyan pénz állapotban, hogy megtehessem hogy kifizessem azt a 30kt. Egyszer történt hasonló dolog csak Netflixel és tényleg kifizettem. Ott se sajnos folytathattam a fizetést ezért arra hagyadkoztam, hogy egy bérletet kell kifizetnem és hogy ez most így nem jó nekem. Működött is. bocs a regényért ha végigolvasod jár a pacsi

2020. máj. 28. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem fogja feladni, mert tartozol nekik. Hívd fel az ügyfélszolgálatot s mondd le a szolgáltatást. Egyenlítsd ki a számlát és felejtsétek el egymást.
2020. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

ismerős a történet, válaszoltam az előző kérdésedre is... sajnos az van, hogy amikor bekattitntottad az "Elfogadom"-ot a felhasználói feltételekre, akkor létrejött egy szerződés, ami többek között tartalmazta a felek jogait és kötelezettségeit is. Ebben biztos benne van az is, hogy ha nem mondod le akkor automatikusan hosszabbodik az előfizetés ami fizetési kötelezettséggel is jár.


Az én példámon okulj: nem fizettem ki a vaterán egy 150 (százötven) forintos feltöltési díjat sok-sok évvel ezelőtt. Kaptam a maileket, stb. Aztán egyszercsak jött egy ügyvédi felszólítás, fizetési meghagyás. Közel 5000 forint volt a számla (ügyvédi költség, adminisztrációs díj, stb...) és be volt lengetve a bíróság is ha nem fizetem be.


Nem tudom, hogy a Microsoft is így jár-e el, de mindenképpen foglalkozz a dologgal, mert csúnyán ráfaraghatsz!


Két megoldás van szerintem

- vagy befizeted

- vagy felveszed a Microsofttal a kapcsolatot és megpróbálsz egyezkedni velük. Hivatkozz a vírusra, online tanulásra, stb.



A Globális Vevőszolgálat telefonszámai

Magyarország 06 1 267 46 36

[link]

2020. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A végsőkig fognak próbálkozni.
2020. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2# azt a kérdést nem én tettem fel de ezen a héten megteszem amit meg kell tennem
2020. máj. 28. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem mondod le, akkor jövő hònapban már két havival fogsz tartozni. Sok szolgáltatònál így van, hogy amíg tartozásod van, addig nem tudsz mòdosítani semmit a szerződésen. Például mobilszolgáltatóknál is.
2020. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ettől még nem kell félnem mert 1 éves szerződésem van
2020. máj. 29. 18:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha megszüntetem a Microsoft fiókom akkor többet nem fognak próbálkozni?


"If you have canceled your Microsoft account and have no other account able to access the Services your Services may be canceled immediately. "


"We may suspend or cancel the Services if we do not receive an on time, full payment from you."


Szerintem azt fogom csinálni, hogy kifezetem és azután pedig visszakérem a pénzemet. Visszakapom a pénzem ha: "You bought an annual subscription to Office 365 within the last 30 days." vagy "You have a monthly subscription and cancel within 30 days of your last renewal." Szóval elvileg az sikerülni fog

2020. máj. 30. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

a 30 nap már elmúlt. beleszámít az ingyenes rész is.

szerintem

de nem merek már mondani semmit, mert még egy ügyvéd sem tudná kiokoskodni az apróbetűsből az ugazságot....

2020. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Pedig jó eséllyel igazad van előző.

Kérdező, a terméket akkor vetted meg amikor aláírtad a szerződést az előfizetésre.


Itt nem nagyon tudsz okoskodni, ki kell fizetni előbb-utóbb.

2020. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!