Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vírus miatt az albérlőm...

A vírus miatt az albérlőm megkért, hogy csökkentsük a bérleti díjat, mert nem tud dolgozni, bele is mentem. Jogosan zavar, ha még mindig nem fizet teljes díjat, de közben új tévét, új biciklit vásárol magának?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Igen, jogos.

Tarháló tróger.

Én elgondolkoznék a szerződés felmondásán

Törvényileg és etikailag is elfogadható módon természetesen

2020. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pofám leszakad, bérlőként írom.
2020. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd szóvá neki, ha pedig továbbra is kamuzik, bontsd fel a szerződést!
2020. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Te kérdezted ezt a vírus elején ?

Mert akkor valakinek írtam hogy nálunk is volt ilyen de 2 hónapot kapott és úgy hogy szerződés volt ha nem fizet utána rendesen és vissza se fizeti a pénzt akkor a csökkentett időtartamot nem fizetettnek minositjuk és ponalizalt díjként havi 300e ft-ban allapitjuk még a lakbért.


Egy rokona ügyvéd volt amikor olvasta majd leesett a szemüvege de végülis belementek és már most fizeti a teljes lakbért és jövő hónaptól részletekben az elmaradt összeget.


Erre az irasomra kaptam sok mínuszt, szigorú voltam, de ő fizet és a lakásban lakhat ,tulajdonképpen korrekt volt az eljárás.


Sajnos ismerem az embereket ahol lehet meglopnak, hazudnak. Lehet korrekt lenni, de mindennek van határa

2020. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd vissza az eredeti bérlezi díjat mihamarabb. Ő ezekszerint nem szorult rá, csak bepróbálkozott és visszaélt a jóindulatoddal.
2020. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerződést is módosítottatok az alacsonyabb bérleti díjról vagy csak úgy szóban egyeztetek meg? Ha így költi a pénzt, még akár a különbözeti összeget is elkezdhetné törleszteni..
2020. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!