Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sosem tettem fel itt kérdést,...

Sosem tettem fel itt kérdést, viszont mint laikus nem igazán tudok mástól segítséget kérni. Szóval.. Az elmúlt pár évben hobbi szinten készítek logókat cégeknek, és rettenetesen szeretem csinálni ezeket a grafikus munkákat. Szóval...?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám hirdetni hogy logókat készítek? Nem szeretnék nagyképűnek tűnni vagy semmi ilyesmi, viszont szerintem ez lenne az "én utam".. 21 éves vagyok, már pár éve ilyeneket szeretnék csinálni. Most is megkeresnek azért, heti 1-2 ismerős, cég, viszont sokszorosára szeretném növelni ezt a mennyiséget. Egyelőre nem szeretnék céget csinálni, viszont amint több megrendelés lenne csinálnám egyből. Szóval.. Ti hogyan hirdetnétek? ui: nem csak logót, hanem szinte mindenféle grafikus munkákat csinálok, rendes főállás mellett.

2020. jún. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját weboldal illetve social media elérések referenciáiddal. Bár ahogy több cég meg tud így találni, úgy lehet majd a NAV is előbb utóbb bekopogtat.
2020. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy ebből ezen a szinten probléma lenne.. Ha több százezres bevételeim lennének oké hogy bekopogtat, de így szerintem ott még nem tartok. De nyilván nekem is eszembejutott..
2020. jún. 2. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a vállalkozói élet nem úgy működik, hogy ha már megy a szekér, akkor megcsinálom a vállalkozást. Sajnos előfordulhat, hogy az elején veszteséges leszel, ezt bele kell kalkulálni, úgy kell bánni az induló tőkével, hogy amíg be nem indul rendesen, addig kitartson. Jelenleg magyarországon olyan szabályozás van, hogy az első forinttól kezdve adóköteles az ilyen tevékenység.
2020. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottad azt a pár éve sztorit hogy karácsony előtt a fickó hirdette magát hogy mikulásnak öltözve előadja magát gyerekeknek. Valami pár ezer ft-ért. Aztán elment egy családhoz, csak a műsor végén anyu apu elővette a navos igazolványt.
2020. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egész eddig ilyen "maszek" szinten csináltam, inkább ilyen jófejségből, csak mostmár szintet szeretnék lépni. Viszont annyira sok referenciám nincsen hogy egy nagyon tuti weboldalt csináljak. Tudom hogy adóköteles, de szerintem senki nem fog ilyen bevétellel foglalkozni ha ilyen baráti szinten csinálom egyelőre.
2020. jún. 2. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem... Elég csak egy jóakaró, de a véletlen is a NAV célpontjába állíthat. Ha feketézni akarsz, akkor ne hirdess. Volt egy kis körmös csaj lakásban dolgozott feketén. Orrba-szájba hirdette magát facebookon, aztán kapott egy nav ellenőrzést, jól meg is büntették.
2020. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Csak szólok, hogy a NAV ezt az oldalt is olvassa.

Most még nyilván nem mennek utánad, mert nincs miért.

De lehet, hogy fél év után megnéznek.

Az adataidat már most megkaphatják.

2020. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!