Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénze van egy multimill...

Mennyi pénze van egy multimilliomosnak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a szó maga többszörös milliomost jelent,de úgy kb. mennyi leht ez? Tudom elég tág téma,de maga,aku multimilliomos az pénzügyileg független?

2020. jún. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Legalább 2 millió, mert az már több mint 1, tehát több, azaz multi.
2020. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már a néhány tízmillióval rendelkező nem tartozik a "multik" közé. Persze egy utcán élő hajléktalan szemében nyilván a 2 milliós megtakarítással rendelkező ember már "multimilliomos". Én úgy gondolom, hogy legalább (több) 100 millióval, és szép nagy házzal, menő autóval kell rendelkeznie annak, akiről úgy tartjuk, hogy multimilliomos.
2020. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Multimilliónyi
2020. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak volt neki, múlt időben.
2020. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az számít, mennyi pénzt, vagy milyen vagyontárgyakat birtokol, hanem hogy mennyire tudja megtanítani a pénzét, hogy helyette dolgozzon. Nekem is van többmillióm a bankszámlámon, mégsem tudok vele mit kezdeni. Akkor most multimilliomos vagyok?
2020. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!