Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt szerezni,...

Hogyan tudnék pénzt szerezni, ha diákmunkát nem vállalhatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopot, de jelenleg nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy megvegyék nekem, ezért magamnak szeretnék egy kis pénzt szerezni, hogy bele tudjam pótolni. Diákmunkát sajnos csak 1 év múlva vállalhatok. Olyanokat olvastam, hogy vásároljak be időseknek, sétáltassak kutyát stbstb, ezeket szívesen megcsinálnám, csak nem tudom, hogy megéri-e. Ha valaki csinált már hasonlót, leírná, hogy mennyit keresett és mennyi idő alatt?

2020. jún. 22. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van pár holmid amit eltudsz adni abból is bejön egy kis pénz. Játékokkal jól lehet keresni.
2020. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max úgy ha van valami családi ismerős, aki egy kis pénzért tud neked valami munkát adni.
2020. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!