Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak visszajelezni...

Miért nem tudnak visszajelezni, ha jelentkezek egy diákmunkára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mostanában kevesebb a diákmunka, de a következő helyzetet egyszerűen nem értem:

Facebookon diákmunkás csoportban meglátok egy hirdetést, jelentkezek e-mail-ben telefonszámmal, semmi reakció, gondoltam gyorsan le is csaptak rá. Erre 2 órával később meglátom ugyanazt a hirdetést újra feltöltve a csoportba, tehát nem telt be.

Nem csak én vagyok így (és nem is először futottam bele ilyen helyzetbe), kommentekben írják, hogy nem lehet elérni a diákszövetkezet által megadott telefonszámot sem, plusz egy csomóan küldtek e-mailt is és mégsem foglalkoznak vele.

Ennek mi értelme? Miért hirdetik meg akkor? Van itt más is aki hasonlóan járt diákszövetkezetekkel?



2020. jún. 24. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bizonyos típusú jelentkezőre várnak és te nem olyan vagy.


Sok a jelentkező és fáradtságos mindenkinek visszajelezni, így inkább nem jeleznek vissza.

2020. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

"nem lehet elérni a diákszövetkezet által megadott telefonszámot sem"


Facebookon BÁRKI feladhat egy hirdetést.

Nagy valószínűséggel adathalászatba futottál bele - sajnos egyre több az ilyen :-(

2020. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ugyanígy járok,ráadásul a diákszövetkezetes elküldte a cégnek az önéletrajzot ,minden psszolt a hirdetéshez,nyelvvizsgák,korábbi gyakornoki tapasztalat,mégyem kerestek meg....aztán egy hét után még mindig láttam a hirdetést újra feltöltve...egyszerűen nem értem.

1,5 hónapja keresek gyakornoki munkát,de semmi.....

2020. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!