Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha most nyernétek 100 millió...

Ha most nyernétek 100 millió forintot, akkor mire költenétek el?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 14:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
Vennék egy kertes házat mert panelban lakom :) A panelt bérbe adnám így pénz is jönne belőle. Elmennék nyaralni valami nagyon messzi helyre, a maradékból pedig a családomnak segítenék.
2020. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Gyönyörűre megcsinálnám a házunkat, vennék autót, egy jó részét lekötném, hogy a gyerekünknek se legyenek anyagi gondjai, ha kirepül a családi fészekből és nekünk is nyugodt, békés öregkorunk legyen (persze, ha megéljük...), illetve biztos, hogy elmennénk kikapcsolódni.
2020. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyelőre semmire. Eltenném, és igyekeznék úgy befektetni, hogy hozzon kis jövedelmet, és főleg: ne veszítsen az értékéből.
2020. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Én biztos, hogy nagy részét befektetném, céget alapítanék, a maradékból meg elmennék valahova nyaralni.
2020. jún. 27. 18:23
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
RobinHood app-pal vinném a tőzsdére
2020. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is elmennék nyaralni valami nagyon messzi helyre. És többet nem jönnék vissza ebbe a kommunista lebujba.
2020. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Szinte szóról szóra, amit az első írt.

Panelból költöznék kertes házba, panel kiadva (+megtartanám a mostani munkámat), egy kicsi jutna a családnak. A többit meg luxusutazás helyett autó(k)ra költeném.

2020. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező faterom 144mFt-ot nyert (62 éves), senkinek nem adott 1Ft-ot sem a családban, céget alapított, kocsmát nyitott (-39mFt), alkalmazottak bére (-6mFt/hó) minden jól kinéző tinicsajt felvett, közben fizetős vendégek nem igazán voltak.


A 30 alatti nők ingyen fogyaszthattak, eredmény a palijaiknak ők vitték az italt. A menedzserével volt egy megállapodása 10% bevétel az övé, az italért a betérők nem fizettek, viszont mindenről adtak számlát és az extra 10% ment a kiadás oldalra!


63 éves az öreg, de a kocsma helyett csak 4mFt hitele van, mivel a ház fele az öve visszaköltözött és tőlünk vonják a hitelét.


Te milyen vállalkozásba fognál kedves kérdező?

2020. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
adnék anyámnak hogy a családi házunk végre legyen kész teljesen. de előtte kifizetném belőle apámat. aztán vennék magamnak egy saját kertes házat városban ami csak az enyém. kis városban. aztán ha ezek meg vannak lehet hogy családi vállalkozás lenne vagy csak én magam valamit biztos csinálnék most ezt nem tudom még mit. nagyon sokat kellenne gondolkodni. Édes testvereimet bevenném de a lehuzos család tagokat nem hiszem. Sőt meg kérnék mindenkit azoknak el ne mondják. tudom biztos nem könnyű de ezt kérném.
2020. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
ja valami jó autót is vennék magamnak az biztos. a házak normálisan készen lennének. elsősorban a családi. erre nagyon ráférne.
2020. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!