Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni egy dolgot...

Szeretnék rendelni egy dolgot amit gls futárszolgálat szállítana(többi lent)?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi hogy ha most megrendelem akkor és kuld emailt majd a futar hogy kb melyik napra ,datumra tervezné a kiszállitást, akkor en azt megtudnam e valasztani. Pl. ha a szallitas napja 30 ara kerülne, de nekem az nem lenne jó mert akkor nem tudom atvenni. Szoval van e olyan lehetőség hogy en valasztom kibmikor jojjon a futar a csomaggal. pl. Julius 3 - julius 8 a ( ezek a napok lennenek jok nekem). Megoldható lenne ez a változtatás?

2020. jún. 28. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a futárcég megkapja az árut, kiértesít a várható szállítás napjáról, rendszerint a következő munkanap szokott az lenni.

Küldenek egy telefonszámot, ami vagy ügyfélszolgálat, vagy a futár száma, azon lehet időpontot egyeztetni.

De sokszor a webshop megrendelőjén is rajta van a szállítás alatt, hogy "Megjegyzés a futárnak"

2020. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #1 írja.

Arra azért figyelj, hogy A Megjegyzés futárnak mezőbe írt dolgok nem szoktak eljutni a szállítmányozóhoz. Legalábbis nekem több alkalommal is volt ott megjegyzésem, de sose vették figyelembe (pl. másik telefonszámot írtam a kiszállítás egyeztetéséhez, vagy kértem, hogy ne következő munkanap, hanem egy nappal később adják fel és hasonlók)

2020. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont a GLS-tőlkaptam ma ezt az értesítést. (A privát részeket kipontoztam)

"

Tisztelt Címzett!


Ezúton értesítjük, hogy a ... csomago(ka)t készített össze Önnek.


Amennyiben a ... csomagszámú küldeménye ma feladásra kerül, úgy ...HUF utánvét összeg fizetendő, melyet bankkártyával is kiegyenlíthet a futárnál. Munkatársunk a csomagot a feladást követő munkanapon 8 és 17 óra között kézbesíti a következő címre:..... Amennyiben változtatni szeretne a kiszállítási címen vagy időpontján, ezt a mai napon a

[link] weboldalon keresztül megteheti. Jelszó: ...

A kiszállítás napjának reggelén megerősítjük a csomag felvételét és tájékoztatjuk a kézbesítés várható időpontjáról egy 3 órás intervallum megadásával. További információért látogasson el a www.csomag.hu oldalra."

2020. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!