Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 310 ezer forint megtakarítás...

310 ezer forint megtakarítás jónak számít 22 évesen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jonak, buszke lehetsz ra! Ha meg egy kicsit takarekoskodsz, akar milliomos is lehetsz!
2020. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Naná. Én 36 vagyok és egy fillérem sincs.
2020. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Ügyes vagy:)
2020. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 1.8 millióm van 23 évesen. És tudom magamról, hogy sokkal több is lehetne ha nem szúrtam volna el azzal, hogy egyetemre megyek és éveket veszítek egy olyan szakkal amire rájövök, hogy nem érdekel.

Egyébként az emberek többségének még vésztartaléka sincs ha megfigyeled hányan írták ki a korona alatt, hogy nem tudják fizetni az albérletet, szóval igen, az emberek szerint jónak számít.

2020. júl. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha már van megtakarításod, akkor az azt jelenti, hogy gondoltál erre. Ez pedig nagyon jó. Az alapvetés, hogy a fizetésed 10%-át kell minden hónapban félre tenni. Felesleges azon rágódni, hogy jó, vagy nem jó, mert nem kell máshoz viszonyítani magad. Ha mondjuk Mark Zuckerberg-hez akarod magad viszonyítani, aki 22-23 évesen már dollármilliárdos volt, akkor szarul fogod magad érezni. Ha pedig egy Nyugati pályaudvaron éppen kéregető hajléktalanhoz, akkor azt fogod gondolni, hogy mennyire jó is neked. Ami igaz is, akármennyi megtakarításod van. Csak így tovább!
2020. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó segít neked mégtöbbet félretenni.


https://www.youtube.com/watch?v=iZivYwoes5A&t=632s

2020. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is sokat veszítettem az egyetemmel, de ott találtam meg hogy valójában mit is akarok csinálni. Nekem ez így jó befektetés volt az életcélomért cserébe. Van aki sosem kapja meg ezt az ajándékot.
2020. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az jónak számít! :) Jó irányba haladsz.
2020. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még bele kezdtem utána pár okj-be, dolgoztam is, olvasgattam itt gyakorin úgy jöttem rá, hogy mi is az amit kellene kezdeni magammal.
2020. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!