Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és milyen módon érdemes...

Hol és milyen módon érdemes wholesale-től vásárolt termékeket értékesíteni elsőkörben a lehető legkevesebb kiadással?

Figyelt kérdés

Saját honlap , vagy ebay,amazon és hasonló oldalak , vagy akár offline?


Arra gondoltam hogy egy bizonyos termékkörön belül veszek x-ből 500 db-ot y-ból 500 db-ot q-ból 1000-et és így tovább.

Majd ezt értékesíteném lehetőleg szintén B2B módon illetve pár darabot B2C .


B2B esetében ha kedvező árral dolgozok szóba állnak velem? Vagy ez már csak az én felkészültségemen múlik?


Egy random példával élve rendelek 20000 pendriveot különféle variációkkal , nyílván gondolom egy mediamarktnál esélyem sem lenne , de kisebb üzleteknél talán érhetnék el sikereket ?!


Esetleg aki foglalkozik hasonló dologgal szívesen váltanék vele pár szót.


2020. júl. 10. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Előbb szerezz rá vevőt, aztán rendel 1000 db-ot. És ne pendrive-ot, mert az minden sarki közértben kapni.


Saját honlapon nem lesz vevő, ha nem hirdeted.

2020. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nem pendrivera gondoltam , tömeg cikk csak a példa kedvéért.

És kezdőként hogyan érhetem el , hogy szóba áljanak velem?

Vagy ez már csak rajtam múlik hogyan adom elő magam?

2020. júl. 10. 20:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Illetve még egy kérdés B2B-nél kell adnom retail price-t az eladónak , vagy ehhez semmi közöm és majd ő meghatározza?

Szokás írni ilyet az ajánláshoz?

2020. júl. 10. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy random példával élve rendelek 20000 pendriveot különféle variációkkal "


Ilyen esetben pl. csúnya, több százezres büntetésbe is beleszaladhatsz, ha mondjuk nem tudsz róla, hogy az üres adathordozókra is kell fizetni jogdíjat.

És mivel nem a saját vállalkozás kategóriában indítottad, meg kell, hogy kérdezzem: ugya vállalkozóként gondoltad az eladást?

Mert ha nem, akkor nem fognak szóba állni Veled számlaadás nélkül.

2020. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A pendrive példa volt és természetesen vállalkozással valósítanám meg.

Semmi törvényellenes dolgot nem szeretnék , ebben majd segít egy könyvelő mindenképp.

Ha összeállítok egy listát a termékeimről(amik még nincsenek nálam) és elküldöm olyan kisvállalkozásoknak akik ilyen termékeket értékesítenek kiváncsiságból hogy lenne e esélyem/szóba állnak e velem , viszont még se vállalkozásom,semmim nincs lehet probléma?

2020. júl. 11. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!