Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mullerben vásárolt parfümöt...

Mullerben vásárolt parfümöt vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy parfümöt a mullerben de haza érve rá jöttem hogy még sem tetszik. A teszter még rajtam volt és az alapján. Vissza veszik ha holnap vissza viszem bontatlanul?

2020. júl. 10. 22:05
 1/8 anonim válasza:
62%
Nem hiszem, de ha van blokkod, akkor esélyes.
2020. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van blokk és nincs kibontva a fólia is rajta van a dobozon
2020. júl. 10. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha vásárolsz valamit és nem hibás az áru, csak "nem tetszik", akkor a kereskedő nem köteles visszaadni az árát, cserére vagy levásárlásra vagy jogosult.

Ha valami csoda folytán mégis visszaveszik, akkor totál jó fejek, de ne éld magad bele ebbe.

Ha nem veszik vissza és nem vásárolod le másra, akkor meg ajándékozd el vkinek.

2020. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Sok sikert.

Én egy hibás terméket sem tudtam visszavettetni velük.

Írtam a panaszkönyvbe, de visszaírt a cég hogy így jártam.


Azóta nem nagyon voltam ott, mondjuk előtte sem, elég gagyi dolgokat árulnak

2020. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rá se nézett. Meg se hallgatott az eladó. Annyit mondott hogy parfümöt nem veszünk vissza és minden érvemnél ismételgette. Soha viszontlátásra Müller!
2020. júl. 11. 10:21
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Nagyon szenny és környezetkárosító cég.

Rengeteg szemetet termelnek a sok átcímkézéssel, amiért hozzánk hozzák be azt ami nem ment át a német minőségi ellenőrzésen, és csak ráragasztanak egy papírt.

Végtelenül bunkók az eladók, és nagyon büdös maga a bolt is.

2020. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1) nem a Müller a bunkó, semmi nem kötelezi őket a cserére vagy visszavételre, ha nem hibás az áru, csak meggondolatlanul vásároltál- ráadásul a parfüm higéniai cikk

2) az átcimkézés sem a Müller “hibája”, jogszabály kötelezi őket

3) rendszeresen járok Müller üzletekben, az ország felében legalább, soha sehol egyetlen eladó nem volt velem bunkó, és nemhogy büdös, de patikatiszta mindegyik bolt, ahól voltam már 5-6 Budapesten, Hatvanban, Tatabányán, Székesfehérváron

4) semmi olyat nem árulnak, ami bármilyen német minőségellenőrzésen megbukott volna, mivel a pl magyar Élelmiszerkönyvi szabályok jóval szigorúbbak sok esetben, így nem is tudnák megtenni - viszont német gyártmányokat árulnak, amiknek bizony más az összetétele, mint a magyar piacra szánt cuccoknak, mivel minden gyártó úgy csinálja, hogy az adott piacra specializált cuccokat csinál - pl az arab országokban a haribo gumimaci nem tartalmaz zselatint, a magyar piacon magagasabb cukortartalmú a milka a kakaóvaj rovására, mint a német verzió, nálunk még van cukortartalmú coca-cola stb

5) a gagyi cuccozást sem értem, semmi olyasmit nem árulnak, amit más drogéria ne tenne, max a német édességeket

2020. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:

1

Akkor csak a mi fejünket utálják a kérdezővel.

De ha nem tud kedves lenni mindenkivel akkor ne menjen eladónak...


2, nem az a baj hogy rajta van magyarul, hanem hogy miért nincs rajta alapból magyarul? Miért kell 2x csomagolni, 1,5x annyi szemetet termelve? Miért nem lehet alapból magyarul gyártani a dobozt.


3, gusztustalan kínai parfüm szag terjeng az egész boltban.

Szétfújkálják az emberek a tesztereket, kiömlik ez az stbstb.

5 percnél tovább nem bírok meglenni ott, mert folyamatosan tüsszögök meg be van gyulladva a szemem.


4, asszonytól kaptam onnan pár dolgot, mindtől kiütéses lettem és égett a bőröm.

"Egyéni probléma, forduljak orvoshoz"

Bárhol máshol azonnal visszaveszik és kivizsgáltatják a terméket, itt még az sem hatotta meg őket, hogy a sajátmárkás koton kb egy hónapra impotensé tett. Ez volt az a pont amióta nem megyek be abba az üzletláncba és szidom ott ahol tudom és jogos. Van pár ilyen hely szerencsére.


5, lsd 4. Illetve kaptunk egy müller sajátmárkás gázgyújtót a sütőhöz, na kb 2 hétig működött. Most örülünk ha csak 5 kattintás még begyullad. Természetesen nem vették vissza, mert biztos mi rontottuk el...

Még a kik meg pepco is jobb, mert ők legalább tudják hogy retket árulnak és vissza is veszik kérdés nélkül

2020. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!