Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut online pokerhez?

Revolut online pokerhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy az megoldható hogy személy szerint partypokerre befizetek a revolut VISA virtuális kártyával, majd az egyenlegemet erre a kártyára ki is veszem? Ha igen akkor fognak ugye kérni kártya verifikációt, ebben az esetben milyen dokumentumot küldjek?

2020. júl. 10. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a revolut mar nem tamogatja a gamblinget. Lehet hogy be se tudsz fizetni vele ppre.


Ha megis, akkor csak siman a kartyarol fognak kérni kepet. Persze az erzekeny adatokat ki lehet takarni mint cvc kod vagy a bankkártya szam kozepe.

2020. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a revolut az tudom hogy nem, de végülis az csak egy bankkártya, úgy is kell használni mint egy bankkártyát, de nem tudom hogy az számít e
2020. júl. 13. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A bankkartyak mondjuk egy visa, fuggetlenul attol hogy revolutos vagy nem, tobbfele lehet. Ezeket ugy kulonboztetik meg a kibocsajtok hogy az elso 4 szamjegy egy egy tipusnal azonos. Pl ha elkezded beirni a kartyaszamod valahova a rendszer egybol felismeri hogy visa, mert az elso szamjegyek elaruljak.


Szoval siman lehet hogy egy egy sportfogado oldal nem engedelyez nehany visat vagy mastercardot.

2020. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!