Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Autopalya matricat hol tudom...

Autopalya matricat hol tudom ellenorizni?

Figyelt kérdés
Vettel nekem egy benzinkuton.Viszont nem voltam ott a vasarlasnal.Nalam a 2 papir amit adtak szerepel rajta a rendszamom de le akartam kerdezni es azt irta nincs ervenyes matricam amit online vagy sms-ben vettem.Ha benzinkuton vettem hol tudom ellenorizni hogy biztos jo e?Palyan lattam egy rendort de nem jott utanam.Pedig elvileg ha nem ervenyes akkor kellene hogy jojjon nem?

2020. júl. 12. 12:45
 1/2 belapus ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy utánad menjen.Ha nem érvényes majd kapsz egy levelet a NÚSZ-tól, benne a befizetendő összeggel.

Megnéztem két olyan szolgáltatást, ahol azt ígérik lekérdezhetőek az érvényességek, de mindkét oldalon jelezték, hogy adott értékesítési helyeken ( például benzinkút ) vásárolt matricákról ők NEM tudnak információt adni.A NÚSZ igen.

Alapból a nyugtán rajta kell lennie a rendszámnak és az érvényességi időnek, a kategóriának.

2020. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezek mind rajta vannak, csak meg akarnék bizonyosodni róla hogy biztos minden rendben van e és egész Magyarország területére érvényes e
2020. júl. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!