Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szendrei Ádám pénzügyi mentorp...

Szendrei Ádám pénzügyi mentorprogramjával vagy fizetős tananyagaival milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Alapvetően tetszenek Ádám írásai, nagyon szívesen venném igénybe a pénzügyi tanácsadását is. Azonban a program árát rendkívül húzósnak tartom, így szeretnék mérlegelni valóban megéri-e belevágni.

#online #pénzügyitanácsadás #szendreiádám
2020. júl. 18. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Általános dolgokat taglal, semmi új és egyedi ötlet nincs benne. Az interneten mindent megtalálsz saját magad is, ingyen és bérmentve.
2020. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az eddig világos, de a mentorprogram keretében az én személyes helyzetemre vonatkozóan is tudna tanácsot adni. Főleg az érdekelne, hogy egy ilyen személyesebb pénzügyi tanácsadáson mennyire használhatóak a tanácsai.
2020. júl. 19. 02:01
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szart se ér. De nem fizettem be rá, mert szerintem szart se ér. Gondolj bele, ha tudná, hogyan kell pénzt csinálni (mármint azon kívül, hogy "mentorál"), akkor nem másokat pátyolgatna, hanem csinálna pénzt.
2020. júl. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kapo1588 ***** válasza:
97%
Miért nem kiszamolohoz mész? Szerintem nem drága és jókat írnak róla
2020. júl. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha figyelmes vagy, látni fogod, hogy az az ember, csak megmondó ember. Mások ötleteit másolja. Nincs mögötte valódi tudás!


Ő a mai ingyenélők mintapéldánya.

2020. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kiszámolót is fontolgattam, de belefutottam olyan véleményekbe, hogy Miklós stílusa kissé arrogáns. Mindamellett Ádám szemlélete szimpatikus, hogy nem két óra alatt akarja ledarálni a tanácsadást, hanem van lehetőség folyamatos emailes kommunikációra. Alapvetően Ádám és Miklós sok mindenben hasonló elveket vallanak. Miklós többször ajánlotta Ádámot, méltatta őt a kiszámoló blogon.
2020. júl. 19. 05:52
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha Miklós ajánlotta Ádámot, akkor hagyd a Miklóst is, mert akkor csalódás az az ember!


Valószínűleg üzleti érdek van mögötte.

2020. júl. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kapo1588 ***** válasza:
85%
Nem tudom én anno ismeretlenül kértem emailbe tanácsot Miklóstól diákhitel ügyben és kaptam tőle választ a kérdésre ingyen.
2020. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miklosnal voltam mar ketszer (elsonek 10 eve talan), abszolut korrekt, bar teny, hogy van egy hatarozott stilusa. Arrogans talan nem a jo szo, de hatarozott, az biztos.

Azota volt, hogy kerdeztem tole mailben, valaszolt, sot, tavaly mentem volna par kerdessel tanacsadasra, de inkabb felhivott egy fel ora alatt elmondta, mert “ennel tobbet nem tudna ott sem mondani, szivesen ad harmadik alkalmat, de szerinte igy korrektebb, nem lenne sok ertelme kiadni ra megint penzt”. Szoval nagy pirospont Miklosnak a korrektsegert is. :)

2020. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Az összes ilyen mentor, meg tanfolyam nem ér semmit. egyikük sem vállal semmi felelősséget, hogy ami mond az nálad is működni fog. Ha nem megy, akkor elintézik annyival, hogy "nem foglalkoztál vele eleget", "nem dolgoztad föl az anyagukat".. üres szavak semmi több.


Mj Demarco: Gyorsítósáv a milliókhoz c könyveben le van írva. "aki tudja a meggazdagodás receptjét, az nem fogja tanfolyamba foglalni és 49,99$-ért árulni az interneten/tv shopban"

2020. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!