Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal: A kifizetést felfügge...

Paypal: A kifizetést felfüggesztettük, mert nyilvántartásunk szerint egy olyan e-mail-címre lett elküldve, amely nincs PayPal-számlához társítva. Az összeg a függő egyenlegén fog megjelenni, és a rendelés teljesítése után lesz elérhető. ?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ?

Pénz utaltak nekem, mivel nem jött meg a termék.


2020. aug. 7. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán paypal számlád?
2020. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy már utaltam már Banggoodon paypal keresztül. paypal számlámad nem tudom, hogy hol lehet azt megnézni. Szerintem úgyis az a gond. Csak hol lehet azt megcsinálni. mert mutat PayPal-egyenleg 0 HUF de azt nem tudom hogy az a számlám.
2020. aug. 7. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom társítani kellene azt az email címet a számlához amire a pénzt küldték.
2020. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a paypal fiókod más e-mail címre van regisztrálva, mint amit megkapott az a személy, aki küldené a visszatérítést?
2020. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hol lehet társítani társítani azt az email címet a számlához ?
2020. aug. 12. 12:55
 6/7 goruda772 válasza:
tudnatok ebbe nekem is segiteni? uzibe kerlek
2020. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat. sikerült

Csak várnom kellet és egyszer csak rajta lett.

2020. aug. 31. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!