Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt-e már valaki az...

Rendelt-e már valaki az S-mania.com oldalról?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem tőlük, de nagyon aggaszt a webshop. Eddig úgytűnik, hogy egy kamu az egész. Nem lehet az ügyfélszolgálattal kommunikálni. Egyszer írtak vissza, de akkor sem a kérdésre válaszoltak.

Maga a webshop inkább olyan, ami nagyon tukmálja a terméket az emberre. Amatőr a weboldal. Gyanúsan csak áradoznak a facebook felhasználók, de nem lehet leellenőrizni a vélemények eredetét. A termékek megnevezése nem egyértelmű. Egy termék egy képen pl 100db/pack mennyiséggel van feltűntetve, de ez leírva sehol nem szerepel. Sok ehhez hasonló félrevezető utalás szerepel még.

Szóval van olyan aki vásárolt már tőlük és meg is kapta amit a csomagot?



2020. aug. 27. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egy automata kávéfőzőt rendeltünk, ami két nap után elromlott 2020. november 02-án visszaküldtük, de a pénzünket még nem küldték vissza.
2020. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már szinte biztos, hogy egy vicc és átbaszás a webshop. Senkinek nem ajánlom, hogy onnan bármit rendeljen. Én menet közben inkább nem vettem át a csomagot, mert abban sem bíztam, hogy az lesz benne, amit rendeltem.
2020. dec. 22. 05:58
 4/12 anonim válasza:
100%

SAJNOS rendeltem , most először és UTOLJÁRA.

Több cégtől rendeltem eddig online, mindig korrekten jártak el.

Az, hogy a termék nem nyerte el tetszésemet, az egy dolog.

Viszont az általuk ajánlott "Télapó Meglepetése" opció + 1750,- HUF plussz költség fizetése esetén, valóban meglepetés!!?

Élve ezzel a lehetőséggel, így rendeltem meg a kívánt terméket.

A mai napon szállították ki és kifizettem az emelt összeget.

A meglepetés az volt, hogy semmi pluszt nem tartalmazott a csomag a terméken kívül, vagyis fizzettem extra 1750,- Forintot a semmiért, felháborító.

A terméket vissza akarom küldeni/ a hogyanjára nem látok opciót/ a fentiek és a bizalomvesztés miatt.

NEM AJÁNLOM SENKINEK

2021. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én csattos póthajat rendeltem. Ahogy ígérték szállították is. Viszont a szállítás nagyon jó árban. Az összes szállító 1000ft. fölött számol, az ExpressOne meg 345.-Ft. volt.
2021. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nikoletta Szabina válasza:
En ugyan igy jartam december 3 an rendeltem paros gyurut(ferfi noi) erre kaptam ketto noi gyurut januar vegen vissza kuldeni nem talalom hol lehet !na ismet kaptam valamit ami semmire nem jo 8190 forintert..elvileg szemoldok borotva de egy semmit ero cso es pengek vannk hozza es magyar hasznalati utasitas nukku... hivni lehettetlenseg oket mert nem lehet elerni oket es csak a telefonszamla nol meg az embernek!!!
2021. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rituskiss válasza:
2 hónapja vásároltam szilikonos forgószék görgőket. Rendben megjött a küldemény. Egy elektronikai terméknél már nyilván meggondolnám, hogy egy ilyen webshopból rendelem-e.
2021. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VirágVirág2 válasza:

SOHA TÖBBET! Rendeltem egy konyhai mosogató zuhanyfejet. 8.295,-Ft volt. Az egész egy rendkívül rossz minőségű műanyag fej, amely nem is használható. Hiába próbáltam az ügyfélszolgálatot elérni, semmire nem reagáltak.

Az egész s-mania átverés! NE RENDELJETEK TŐLÜK!

#átverés #s-mania #becsapás #webshop

2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zoltán G. válasza:

Ne rendeljetek semmit!

A fotók manipuláltak, a szerszámok használhatatlanok, ráadásul drágák.

Elcseszték a szállítási címet, majd megkérdezték: sikerült-e nekem elintéznem?

A szállító cég telephelyén vettem át a termékeket, ugyanakkor a szállítási díjat kifizettem.

Gyakorlatilag lehúzás az egész...

2021. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy ne vegyetek onnan semmit. Okosórát rendeltem, és egy kalap szar az egész. Most küldöm vissza. Sem a lépéseket nem számolja, sem a hívásokat nem jelzi. Gagyi és használhatatlan.
2021. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!