Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Optimus D&R LTD-rol valakinek...

Optimus D&R LTD-rol valakinek infó? Csak pár blog oldalt találtam róla ahol ágyba főbe dicsérték?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalata valakinek?

2020. szept. 12. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen micsoda hangzatos nevek!

Nekem Transzformersz jut eszembe róla.


Ha tagsági díjjat kell fizetni, én mellőzném a helyedben.

Nézd meg mióta van piacon. Mi a profilja a cégnek.

Kifizetési rendszer stb.

Gombamód nőnek az mlm cégek! Javarészük el is tűnik! Ha egyáltalán ez az.

2020. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, van saját tapasztalatom !Tavaly vettem egy hírdetési csg.-ot 108,00 € értékben, és idén 537 € kaptam, miután betelt a box.Tehát a 30 ezer ft-ból lett 187 ezer ft.Ilyen sehol nincs ! Ez még nem a teljes! Tavaly aug.ban vettem shopping csg.-ot is...Tehát egyedül ezzel érdemes foglalkozni ! Szívesen segítek akit érdekel !Dolgozni sem kell, csak olykor ránézni, előtte megismerni, és egy kicsit beletenni! A sokszorosát adja vissza.Válassz egy hirdetési vagy oktatási csomagot és dőlj hátra! Ennyi!


Tényleg ennyi!Optimus D&R LTD - egy Angliában bejegyzett médiavállalkozás, magyar tulajdonosi körrel !A cég üzemeltet egy hirdetési portált, egy oktatási portált és egy webshopot.


Ennek megfelelően különböző hirdetési és oktatási csomagokat kínál az ügyfeleinek.


Ezek a csomagok 50€-960€ közötti árakon érhetőek el.


Tudom, sokan most felkiáltanak, hogy ez ablakon kidobott pénz...DE!


Mit szólnátok ahhoz, hogy ha a csomag árának akár a 3,5-szeresét visszakapnátok akár passzívan?


Na, ez az a forradalmian új rendszer, amihez már több, mint 5000 ügyfél csatlakozott.NEM KÖTELEZŐ HOZZÁ AJÁNLÁS VAGY EGYÉB PLUSZ AKTIVITÁS!Jól hangzik,ugye? Keress meg, és segítek !titok40@gmail.com

2021. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!