Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet online pénz keresni?

Hogyan lehet online pénz keresni?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalt megnéztem már de még egyiken se sikerült még egy forintot sem keresnem léteznek olyan oldalak ahol lehet pénzt keresni?

2020. szept. 12. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ahol bármiféle szakértelem nélkül lehetne, nem.
2020. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ez a 2423534532453. kérdés a gyakorin anélkül, hogy az eddigi válaszokból okult volna ez a kérdező is...
2020. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Én kerestem már pénzt online. Igaz elég jó angol kellett a feladatok megértéséhez (nem árt, ha több, mint középfok, és persze napi gyakorlati használat), és kellett némi értelem is hozzá. Időnként Profession-ön is fent van Lionbridge vagy Aspen hirdetés. Csak épp mire leadózod, nem igazán éri meg, és néha elég hülye feladatok voltak. Plusz elég gyakran pont akkor nem voltak feladatok, amikor sok szabadidőm lett volna, amikor meg csak pár percem volt, akkor meg sok lett volna, úgyhogy inkább hagytam.
2020. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!