Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy majd 700 db képből...

Van egy majd 700 db képből álló II. világháborús képgyűjteményem, amit szeretnék eladni, hogy segíthessem a nagyszüleimet anyagilag mert lebetegedtek. Hol tudom felbecsültetni,hogy mennyit ér?És hogy egyáltalán mennyi az eredeti belőle?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kép önmagában elég tág fogalom. Ha képzőművészeti alkotás (festmény, rézkarc, fametszet stb.), akkor egy galériát vagy festménybecsüst érdemes felkeresni. Ha fotók (és a negatív is megvan), akkor szintén jó pénzt remélhetsz érte gyűjtői körökben. Erre sztem még FB csoportok is vannak. Ha félretett újságok, akkor antikvárium. Ha viszont csak újságkivágások vagy másolatok, akkor nem lesz nagy az értéke...
2020. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg eredeti portré és esküvő fotók, csoportképek,és olyan képeslapok amelyen birodalmi bélyeg és pecsét is van.. Néhány akad közöttük olyan amit magam is ki tudtam szűrni,hogy valószínűleg csak másolatok. Ellenben ez édes kevés.
2020. szept. 18. 17:02
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát valami értékfelbecsülős emberke biztos akad, vagy akár gyűjtő is
2020. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az információt!
2020. szept. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!