Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagot kézbesítenek postalád...

Csomagot kézbesítenek postaládába?

Figyelt kérdés
Pl. rendelek Kínából valamit ami akkora csomagba kerül, hogy belefér a postaládámba. Feltételezzük hogy nem vagyok otthon, akkor a postás bele teszi, vagy a postán kell majd átvennem?

2020. szept. 20. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
postán
2020. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ. Ha trackinggel rendelted, akkor elképzelhető, hogy csak személyesen adják át, de még ez se biztos, nekem volt már olyan rendelésem, ami neten rendesen nyomon követhető volt, mégis a postaládámba tette be a postás, nem személyesen adta át.
2020. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem csomag, hanem levél lesz. Ha sima és belefér akkor bele teheti. Ha ajánlott levél akkor csak átvevő jelenlétével adhatja át. Ha sima és nem fér be, akkor postán tudod átvenni, illetve akkor is ha ajánlott és nincs senki aki átvehetné a címhelyen. Ha valóban csomag, akkor szintén kell valaki aki átveszi a címhelyen.
2020. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!