Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy Európai Unió által részben...

Ceaser0712 kérdése:

Egy Európai Unió által részben vagy egészben támogatott pályázatokról (pl. Széchenyi 2020), részletes tájékoztatásokat, adatokat a megvalósult projektről hol tudok találni?

Figyelt kérdés

#Széchenyi 2020 #pályázati adatok
2020. szept. 21. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szechenyi2020.hu- t nézted már?


Vagy az operatív programos weboldalakst?

2020. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, innen indultam ki, de rendkívül kevés adatot enged megnézni egy-egy projektről. Olyan adatok, hogy hogyan valósult meg (költségek, események, amiket pl. amit megvalósítottak, egyéb indikátorok) ezek nyilvánosak vagy érdemes kikérni egy adott társaságtól, ha kíváncsi vagyok rá?
2020. szept. 22. 06:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ezek a pénzügyi és egyéb dolgok bizalmas adatok - nem tartoznak harmadik félre, csakis a finanszírozóra és a végrehajtóra.
2020. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor független félként bizonyos projektek kapcsán csak a finanszírozás módját, kifizetés időtartalmát és a támogatás összegét tudom elérni az oldalról. Minden más adat bizalmas?
2020. szept. 22. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyilvános részéhez tudsz hozzáférni. Ennyi.
2020. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!