Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Fordult már elő veletek, hogy Vateráról (vagy más aukciós portálról) szerettetek volna megszerezni valamit névtelenül? Hogyan csináltátok, vagy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval láttam egy egyedi terméket Vaterán, ami alapján kiderült, hogy ismerem azt, aki árulja. Szeretném megszerezni a terméket, de nem akarom, hogy számára közben kiderüljön, ki veszi meg az árult holmiját. Nem illegális áruról van szó, és nem is akarom becsapni, korrektül kifizetném, bármekkora ajánlattal nyerném meg a licitet, egyszerűen csak névtelenül szeretnék hozzájutni. Fordult már elő valakivel itt hasonló eset? Ha igen, hogyan oldottátok meg? Ha nem, mit tennétek hasonló helyzetben?


Én valami olyasmire gondoltam most először, hogy regisztrálok egy új felhasználót. Szállítási címnek meg egy ismerős lakását adnám meg neki. A terméket pedig előre fizetném postai csekkel az ismerős nevében, hiszen új felhasználóként még nem lennének pozitív visszajelzéseim. Én viszont megbízom mindkettőjükben, úgyhogy vállalnám a dolgot. Ez így például kivitelezhető szerintetek? Nem siklottam át valamilyen részlet felett, vagy nem ütközik esetleg a szabályzatba? Netán volt is olyan, aki próbált már hasonlót, és van tapasztalata?


2010. aug. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem, de most névtelen vagy, engem meg megöl a kíváncsiság, hogy mi az a tárgy, ami ennyire igényli az anonimitást. Áruldelnaaaaaa ;D
2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ledumálod ezt azzal akinek a címét megadod...akkor OK

amúgy miért nem akarod h.az eladó tudja h.te vennéd meg?

2010. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak van egy ismerősöd aki fent van az oldalon

vetesd meg vele és aztán ti majd elintézitek

2010. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek, akkor szerintem elkezdem tervezni a megvalósítást...


Egyébként nem kell semmi perverzre gondolni. Fiatalkorú iskoláslányok használt bugyijait adni-venni csak Japánban divat. :D


A középiskolás nagy szerelmem régi egyetemi jegyzeteiről lenne szó, akit még így tíz év után sem voltam képes teljesen elfelejteni...

2010. aug. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!