Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen létezik hogy a...

Aliexpressen létezik hogy a várható idő előtt érkezik csomag?

Figyelt kérdés
Október 26 és November 16 között van az estimated delivery. Az előfordulhat hogy ezelőtt érkezik?
2020. szept. 25. 22:49
 1/8 anonim válasza:
Persze, de nem sok esély van rá.
2020. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem 1 hónapnál előbb még nem érkezett csomag, egy pár éve már van hogy aliról rendelgetek.
2020. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég változó, nekem volt, h 2 napra rá már úton volt a csomag. Viszont volt olyan is, h csúszott majdnem 2 hónapot. Eléggé instabil az időszak.
2020. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hét és 6 hónap között bármi lehet. Nekem márciusi csomag is jött a héten :)
2020. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, nekem többnyire pár napon belül postára adják, van ami 1- 2hét alatt meg is érkezik
2020. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Június 11en rendeltem, július 11re tervezte. Úgy voltam vele szeptember 16ra a szülinapomra megerkwzik. Még most se jött meg. Már szept vége van pedig.
2020. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg Aliról rendeltem, nem is alap szállítással, de egy Inmedio-ba érkezett a csomag, ami ráadásul a szomszéd településen van, lévén, hogy a mi városunkban nincs ilyen üzlet. De miért nem hozta házhoz? Ez valami új módi?
2020. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1,2-es vagyok, meglepően nekem most az egyik csomagom 18 nap alatt érkezett meg, viszont 2 eltűnt valahol. 😟
2020. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!