Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpress én hogy kapjam...

AliExpress én hogy kapjam vissza a pénzem, miután elmondtam egy rendelést?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

[link]

Lemondtam a rendelést, mert ugyanonnan szeretnék rendelni egy ugyanolyan pénztárcát, annyi különbséggel, hogy annak már apropenz tárolója is lenne. De a pénzt nem kaptam vissza. Talán azzal tudnám bizonyítani, h csak egy másikat akarok rendelni, ha azt meg is rendelném most, de így, hogy nem kaptam vissza az árât, nincs elég pénz a kártyámon. És az AliExpress egyáltalán nem jelzi, hogy a pénzem, hol lenne, csak annyit, h ki kéne fizetni azt a rendelést. De már le is mondtam, és a pénzemet sem kaptam vissza.

Ilyenkor mi a teendő? Vissza fogom kapni a pénzem? Vagy inkább próbáljak meg az eladóval beszélni?



2020. szept. 27. 09:59
 1/2 anonim válasza:
Irj az eladónak,akitől rendelni akartál
2020. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írsz az eladónak, majd ő visszautalja a pénzt. Ha ő nem reagál, akkor meg az ügyfélszolgálatnak kell írni, hogy járjanak el az ügyben.
2020. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!