Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tarolnal 300 000 Ft ot...

Hogyan tarolnal 300 000 Ft ot ha az alabbi 3 feltetelnek kell teljesulnie.?

Figyelt kérdés

1. Teljesen ingyenes legyen?

2. Teljesen biztonsagos legyen hogy visszakapod. (arfolyamkockazat se legyen, az nem baj ha a kamat nulla, de pl. hackertamadastol is jol vedve legyen)

3. Szabadon atruhazhasd valakire. Tehat szemelyi nélkül is vissza lehessen kapni.


Nem ragaszkodom csak jelszoval vedettseghez, hisz az probalfathato az belefer ha egy boritekban simkartyat is kelljen adnom ahhoz hogy altalam valasztott harmadik szemely hizzaferjen. De jobb lenne pl. Emailcimmel, esetleg tobbel is vedett hogy neten is at tudjam adni. (pl. Harom kod 3 kulon emailben kuldve. Minden erdekel de a biztonsag elsorangu.


2020. szept. 27. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"árfolyamkockázat se legyen" - ezt nem teljesen értem. Most akkor forintban akarod tartani? Mert annál nagyobb "árfolyamkockázat" kevesebb van. 1 év alatt 8%-ot gyengült az euróhoz képest, a gyümölcsök 40%-ot drágultak az 1 évvel ezelőtti árukhoz képest.

A személyi nélküli hozzáférés és a "teljesen biztonsagos legyen hogy visszakapod" egy újabb ellentmondás.

2020. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed a bankszámládra. Ha valakinek oda akarod adni, akkor bemész a netbankba és átutalod neki. Az átutalás költsége minimális, lényegében úgy tekinthető hogy ingyen van. A bankbetét biztonságos, a 300e forintot bőven fedezi a betétbiztosítási alap. Ettől nagyobb felhajtást nem éri meg kerekíteni 300e Ft köré.
2020. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én otpnél vagyok és ott nyitottam egy takarék számlát pluszba a rendes számlám mellé. Ingyenes, minden hónapban utalok rá és vissza is tudom utalni a rendes számlámra. Bármennyit tudok rá utalni és vissza is (na jó van egy felső összeg határ de az nagyon nagyon magas összeg xd)
2020. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindenkep olyan kene aminel az atadashoz ne kelljen a gyakorlatban az adott pillanatban hozzajarulnom
2020. szept. 27. 13:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkep olyan kene aminel az atadashoz ne kelljen a gyakorlatban az adott pillanatban hozzajarulnom"


Viccelsz? Akkor bárki leszedhetnné a pénzedet bármikor.


Beteszed a pénzedet a bankszámlára, megadod a jelszót annak, akinek tervezed adni és bármikor leszedheti a pénzedet - ha ez a cél :D :D


Nekem is megadhatod a jelszót :D

2020. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg is adom. Ha olyasmit adsz cserebe, ami meger nekem ennyit.
2020. szept. 27. 14:00
 7/19 A kérdező kommentje:
Barki nem szedheti le csak az akinek jogosultsagot adok
2020. szept. 27. 14:01
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy dobozba és dugd az ágy alá.
2020. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Mindenkep olyan kene aminel az atadashoz ne kelljen a gyakorlatban az adott pillanatban hozzajarulnom"


Pénzmosás elleni törvény kijátszása vagy adócsalás? Nagyon ilyesmi szaga van... :-(

Nem véletlen, hogy nem olyan választ, amit szeretnél.

Még a tedd egy dobozba és dugd az ágy alá a legjobb megoldás :-)


Hackerek garantáltan nem férnek hozzá :D - max a tolvajok.

2020. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ujra elolvastam a 3 pontot egyik se penzmosas gyanus. Inkabb a "ki mint el, ugy itel" mondas jut az eszembe a hozzaszolasodrol ami raadasul teljesen haszontalan mert nem felel meg mindharom pontnak
2020. szept. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!