Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor mentek valami ügyet...

Mikor mentek valami ügyet intézni egyedul féltek egy kicsit ?

Figyelt kérdés

Marmint most itt inkább a fiatalokhoz szólna eza kerdes 20-as éveiben jaroknak .en holnap megyek okmányirodaba es egy kicsit be vagyok parázva nem voltam meg igy egyedül ilyen helyen.

22/l



#Egyedul#ugyintezes#
2020. szept. 27. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy egy kicsit életképtelen?
2020. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam èletkèptelennek.

Csak szinplán parazok, ez most olyan mint pl frusztrálva erzi magat vki emberek kozott,vagy emberek koze menni.eddig nem kellet mennem ilyen helyre most megyek legelőször es kicsit furcsa, es ezert parázok de ha majd vegzek akkor majd meg nyugszok h csak ennyi volt.

2020. szept. 27. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
De mitől félsz? Nem esznek meg.
2020. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom.😂😁 ha pl olyat kerdeznek amit pl nem ertenek.es hulyeseget beszelnek.vagy nem is tudom.
2020. szept. 27. 19:02
 5/16 anonim ***** válasza:
mit kell intézned pontosan?
2020. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ujj személyi,uj lakóhely bejelentkezés. Igen lehet nevetni nyugodtan lehet vicces de tenyleg nem csinaltam meg ilyet.biztos van nektek is olyan ami teljesen ujj számotokra es furi es paraztok.nincs olyan ember akinek ne lenne.
2020. szept. 27. 19:10
 7/16 anonim ***** válasza:
en is igy voltam az elejen nyugi xD de nem kerdeznek semmit kb., szemelyihez kell majd fenykep meg alairas asszem es ennyi. a lakohely bejelenteshez pedig csak kersz egy lakcim bejelento lapot amit akar otthon is kitolthetsz majd visszaviszed. ennyi. nem nagy valami nyugi
2020. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon ari tolled.
2020. szept. 27. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ezektől pont nem félek, eddig még bármit el tudtam intézni. Viszont például sose voltam étterembe oda nem merek bemenni se. Nem ismerem a protokollt. Szóval ismerős helyzet.
2020. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En anno vagyis kb 3 eve volt mikor mentunk a mekibe es kertek nekem egy cezarsalatat akkor ettem eloszor eletembe es kérdezték milyen szószt kerek ra hat en csak mabultam mint a borjú az uj kapura, es ugy kelett felsorolni a csajnak es mondta h ezersziget es azt kertemrá mert csak azt ismertem.cink volt...uhhh az sem jo
2020. szept. 27. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!